joomla - joomla. mobizoo.ru -

Лікування ангіни в домашніх умовах

Ангіна є інфеціонно-распіраторні захворюванням яке проявляється гострим болем у горлі внаслідок запалення піднебінних мигдалин.

Виникає ця хвороба найчастіше після контакту з іншим хворим або при порушень правил особистої гігієни (користування брудним посудом та їжею з немитими руками) коли мікроби — стрептококи потрапляють в порожнину рота.

Найчастіше на ангіну хворіють, коли на вулиці холодна і вогка погода. Лікування ангіни в домашніх умовах необхідно починати з перших же симптомах. Як правили спочатку у хворого «дере в горлі», потім піднімається висока температура, збільшуються лімфатичні вузли, з’являється загальна слабкість, а іноді і блювота.

Під час лікування ангіни в домашніх умовах фахівці рекомендують вживати більше рідини, тому що при високій температурі утворюється недолік рідини в організмі і її необхідно заповнювати. Їжа повинна бути легкою і м’якою (киселі, каші і т.д) щоб не травмувати запалитися горло.

 В щоденній рубриці корисних посилань хотів би вам порадити придбати: пакети з клейовим клапаном по самій доступній ціні в інтернеті на сторінці http://AvantPack.ru/company/423—pakety-s-klejevym-klapanom з найшвидшими термінами доставки!

Comments are closed