joomla - joomla. mobizoo.ru -

Радикуліт — лікування народними засобами в домашніх умовах

Радикуліт або як його ще називають медики «корінцевий синдром» являє собою захворювання периферичної нервової системи, яке з’являється в слідстві здавлювання корінців спинного мозку. Однією з найпоширеніших причин появи радикуліту вважається захворювання хребта (Остеохондроз) при якому міжхребетні хрящові диски втрачають гнучкість і стають неміцними.

З інших причин слід відзначити переохолодження організму, протяги, різкі повороти і згини голови або тулуба в результаті чого відбувається зміщення хребців. Також слід відзначити і надмірні фізичні навантаження на організм, які можуть нашкодити всьому людському організму.

Залежно від зони ураження розрізняють такі типи радикуліту:

1) Верхній шийний

2) Шийно-плечовий

3) Грудний

4) попереково-крижовий

Лікування радикуліту являє собою комплекс заходів спрямованих на усунення патологічного процесу локалізованого в різних відділах хребетного стовпа. У медичній практиці радикуліт лікують кількома способами:

1. Традиційний — фізіотерапія, лазеротерапія і мануальна терапія.

2. Нетрадиційний — голкотерапія.

3. Народні засоби які використовуються при лікуванні радикуліту в домашніх умовах.

Народні засоби від радикуліту

1. Одним з кращих засобів при лікуванні радикуліту народними засобами і в домашніх умовах є компреси. Одним з таких є компрес з житнього тіста приготовленого на дріжджах. Спосіб застосування такий: Натирається на поперек 1 ч.л. очищеного скипидару до почервоніння шкіри. Потім на хворе місце на 30-40 хвилин лягає приготоване тісто загорнуте в марлю і покривається фольгою і теплою вовняною хусткою. Рекомендується повторювати такі компреси через 1 день 4-5 разів.

2. Добре допомагає чорна редька. Необхідно очистити невеликих розмірів редис і потім дрібно подрібнити. На хворе місце прикладати як гірчичник накривши фольгою і укутавши теплою хусткою або ковдрою.

3. Береться близько 5-6 картоплин середнього розміру і вариться разом з шкіркою. Далі картоплю слід потовкти і всю масу обгорнути марлею. Покласти цей компрес на хвору область, накрити фольгою і укутати теплою ковдрою на 3-4 години.

4. Часникова мазь також хороша при лікуванні радикуліту народними засобами. Необхідно 100 грам розтертого до кашки часнику розмішати з 200 грамами топленого свинячого сала. Натирати дану мазь слід кожен день перед сном протягом тижня. Зберігати мазь необхідно в темному прохолодному місці, а перед застосуванням трохи розігрівати.

5. Широко застосовуються і ванни при лікуванні радикуліту. Необхідно розмішати 350 грам гірчичного порошку з теплою водою до консистенції схожою на рідку кашку. Ця маса виливається в теплу ванну (180-200 л. Води) і ретельно розмішати. Вода у ванні повинна мати температуру 35-38 градусів. Знаходиться у воді необхідно 15-20 хвилин після чого пацієнт ополіскується і огортається в теплу ковдру.

Дорогі друзі і на остаток в сьогоднішній рубриці корисиних посилань хотів би порадити спеціалізований сервіс бо боротьбі з шкідниками, а саме: травить клопов москва цена по самих низьких цінах за такого виду послуг. На цьому ставимо крапку до нових зустрічей дорогі друзі!

Comments are closed