joomla - joomla. mobizoo.ru -

Договір оренди приміщення

Договір оренди приміщення є важливим документом, при складанні якого часто необхідна допомога юриста по оренді. Від того, наскільки юридично грамотно буде складений договір, залежатимуть ваші правовідносини з орендарем або орендодавцем — а це або ваша прибуток, або якість життя.
Щоб не стати жертвою шахраїв і уникнути багатьох проблем через невірно складеного договору оренди, зверніться до фахівця в цій правовій сфері. У юридичній компанії «Калашник та Партнери» є досвідчені юристи з оренди, які нададуть правову допомогу в складанні договорів найму та оренди будь-якої складності, враховуючи всі тонкощі і деталі.

В рубриці корисних посилань сьогодні хотів би вам порадити продажа офисов в Киеве за самими вигідними цінами!

Поради орендодавцю:
Своєчасна виплата орендної плати. Щоб у мешканців не було спокуси затримувати оплату, передбачте при вселенні грошову страховку, в сумі оплати одного повного місяця — так, навіть у разі термінового виселення орендаря, ви не втратите гроші. Коли термін оренди буде закінчено і звірка рахунків пройде успішно — поверніть страховку колишнім мешканцям. Для них ці гроші стануть приємним бонусом.
Поіменно вкажіть у договорі, хто має право проживати на вашій житлоплощі в термін оренди. Чимало випадків, коли орендарі в свою чергу перездають ваше житло робітникам (у кращому випадку), або здають житло подобово. Така недобросовісність призводить до псування майна, плутанині в комунальних рахунках і сварок з сусідами. Заздалегідь передбачена страховка так-же може допомогти — у разі невиконання умов договору страховка залишається орендодавцю.
Обміркуйте, як часто ви маєте на меті відвідувати своє житло з метою контролю, обов’язково пропишіть це в договорі. Найбільш ефективним буде відвідування 2 рази на місяць — один раз фіксований або з попередженням про відвідування по домовленості, і один раз без попередження. Орендар не може відмовити вам у цьому.
Псування майна. Обов’язково зробіть детальну опис майна з описом наявних недоліків і дефектів, бажано зробити кілька фото до здачі в найм. Можливо, є необхідність взяти заставу за користування особливо цінної технікою — пральною машиною, холодильником. Особливо, якщо техніка і меблі надається нова. Обговоріть в договорі, хто і в якому випадку повинен займатися ремонтом техніки, косметичним ремонтом і ремонтом комунікацій — це дуже важливе питання.
Страхувальна сума при вселенні — гарантія вашого спокою.

Comments are closed