joomla - joomla. mobizoo.ru -

Рибка ліхтарик

Ліхтарики в природних умовах широко поширені в Гвіані і в басейні Амазонки. В Європу ці рибки вперше потрапили в 1910 р, а в Росію були завезені в 1959 р

У ліхтарика тіло витягнуте сірувато-сріблястого кольору, з більш світлим черевцем і темною смугою з боків, що переходить у чорне плямочка на хвостовому плавці. На кінці хвостового стебла, зверху розташовано світиться пляма золотисто-оранжевого кольору. Друга пляма (не завжди чітко видно), знаходиться за зябрової кришкою і над очима. Саме завдяки цим світловим плямам ліхтарик і отримав таку назву. Плавники у нього безбарвні, на анальному є колючка, якою він може вчепитися за сачок. У довжину тетра-ліхтарик досягає 5-6 см. Самець стрункіше і дрібніше самки. Самка відрізняється більш повним черевцем і положенням плавального міхура, видимого на просвіт.

Доречі якщо вас зацікавило придбати такі рибки тоді вам сюда тут знайдете те що вам потрінбо!

Ліхтарик — одна з найбільш популярних дрібних тетр, чудово підходить для загального акваріума з іншими дрібними харацінових, сомами і карликовими ціхлідамі. За характером це миролюбна, стайная і витривала рибка. В акваріумі мешкає у верхніх і середніх шарах води.

Містять ліхтариків в акваріумі ємністю від 50 літрів, густо засадженому рослинами і деякими вільним простором для плавання. Грунт а акваріумі бажано темний. Містити ліхтариків краще зграйкою (незгірш 6 особин).

Температура води для утримання ліхтарика 20-25 ° C. Параметри води: жорсткість до 18 °, рН 6,5-7,0. Необхідна аерація, фільтрація і щотижнева підміна води до 25% від усього обсягу.

Годувати ліхтарика можна живим і сухим кормом, бажана рослинна підгодівля.

Для нересту ліхтарика необхідний акваріум ємністю 20-25 літрів, засаджений дрібнолистими рослинами і рівнем води 20-25 см. Жорсткість води до 8 °, рН 6,2-6,8, температура 26-28 ° С. Воду перед нерестом необхідно збагатити торф’яним екстрактом. В акваріум садять одну самку і двох самців (за 5-10 днів до нересту їх відділяють перегородкою і посилено годують живим кормом). Нерестяться, як правило, на рослини або на дно. Плодючість до 500 ікринок. Після того, як самка ліхтарика закінчила виметку ікри, виробників прибирають з акваріума. Інкубаційний період триває 24-36 годин. Запліднена ікра володіє прозорою оболонкою, неповноцінна мутніє через 6-12 ч. Для кращого розвитку ікри необхідно затемнювати нерестовик. Плавати і харчуватися мальки ліхтарика починають через 5 днів. Годують їх коловертками і инфузориями.

Comments are closed