joomla - joomla. mobizoo.ru -

Користуємося готовим проектом лазні

Перед тим як будувати лазню з бруса, для початку визначтеся з проектом. Проект передбачає структуру лазні, а так само її місце розташування або в будинку, або на території, прилеглій до нього. Звернути увагу в проекті слід на розміри парильної кімнати, душової та роздягальні. Розміри кімнат повинні бути комфортними для кількості осіб, на яких розраховане побудувати лазню. Розмір 10 кв.м буде оптимальним для лазні. Якщо лазня буде будуватися окремо, необхідно передбачити будівництво передбанника, який призначається для заощадження дров, якихось речей, або ж вугілля.

Говорячи про самій парильні, то двері необхідно робити з відкриванням в передбанник, сам поріг повинен бути високий, при цьому з низькою дверною коробкою. Основною перевагою лазнею з бруса є його вартість. Кам’яна лазня коштує приблизно вдвічі дорожче, ніж дерев’яна. Також будівництво лазні буде проходити набагато швидше через те, що багато деталей є конструктором. Така лазня не вимагає додаткової обробки ні всередині, ні зовні. До того ж дерев’яну лазню набагато легше і швидше опалити, що відповідно зменшує витрати на енергоносії.

Для кожної лазні потрібний буде терморегулятор, який ви можете придбати на сайті http://fan-heater.kiev.ua/shop/termoreguljatory-dlja-teplogo-pola-v-kieve-ne-dorogo-kupit-termoreguljator-v-internet-magazine за самою доступною ціною!

Краще всього використовувати готовий проект лазні з бруса. При підборі проекту вам допоможуть вибрати і деревину для бруса, акцентуючи уваги на її цілющі властивості. Дуже часто зараз зустрічаються проекти бань з використанням клеєного бруса. Однак існує й безліч інших варіантів. Стандартний проект бань з бруса пропонує душову кімнату, парилку і кімнату для відпочинку. Але це стандартний варіант. Багато хто використовує додаткові приміщення, наприклад, більярдна або басейн.

Зазвичай баню будують невеликий. Товщина колоди повинна бути не більше 20 см, хоча все частіше використовують брус товщиною 15 см, але таку лазню доведеться додатково утеплювати всередині, тому після цього варто враховувати зменшення приміщення. Найкраще лазню з бруса пристроювати до будинку, де товщина стін як мінімум півметра, а так само є повноцінне опалення.

Для кожної частини лазні використовують різну деревину. Краще всього використовувати деревину хвойних або листяних порід. Так, наприклад, лаги для підлоги, стовпи фундаменту і вінець стін найчастіше роблять з дощок дуба. Самі підлоги і стельові сволока роблять з рудовой сосни або використовують деревину листяних порід. При будівлі фундаменту можна використовувати модрину. При обшивці стін і стелі краще використовувати липу і ялина, вони поглинають вологу і звук.

Якщо ви вбудували лазню з бруса приміщення із залізобетону або цегли, не забудьте про те, що брусів треба дихати, тому лазню треба забезпечити вентиляцією. Для цього краще всього залишити проміжок між стінами товщиною 15 см. Так само, вимірюйте висоту приміщення, куди будете вбудовувати баню, там повинно вистачити місця для укладання верхніх колод і роботи калаталом, щоб пристукував колоди для їх опади.

Найкраще довірити роботу по створенню лазні з бруса майстрам, які спочатку оглянуть приміщення, куди ви бажаєте вбудувати баню, або запропонують проект по створенню лазні на новому місці. Ви можете замовити баню під ключ і отримати після закінчення певного терміну, готову лазню. Пам’ятайте, що ні в якому разі не можна економити на матеріалах, а саме деревині, з якої буде робитися брус для лазні.

Comments are closed