joomla - joomla. mobizoo.ru -

Як керувати автомобілем в тумані

1 крок

Відстань у тумані до предметів здається більше, ніж є насправді. Тому чим гірше видимість, тим більше дистанція. Автомобіль, габарити якого ви смутно бачите попереду, може не рухатися, а стояти. Не наближайтеся до нього на великій швидкості.

2 крок

При дуже сильному тумані подавайте звуковий сигнал, перед тим як змінити смугу руху або повернутися назад.

3 крок

Якщо зовсім нічого не видно, а треба їхати, наблизьте очі до лобового скла. Видимість стане трохи краще, але, підвищить вашу стомлюваність.

4 крок

У тумані безпечніше пересуватися з влюченним ближнім, а не далеким, світлом фар. Протитуманні фари ефективні, якщо вони правильно встановлені і відрегульовані. Світло від них повинен стелитися по дорозі під шаром туману і добре освітлювати правий край дороги.

5 крок

Якщо є лінія, що обмежує край проїзної частини, то орієнтуватися в тумані можна по ній. Сильно приймати вправо небезпечно, на узбіччі можуть виявитися автомобілі та люди.

6 крок

Не намагайтеся проскочити смугу туману в низині місцевості. На цьому короткому ділянці дороги можуть бути приховані туманом різні несподіванки. Туман змінює забарвлення всіх кольорів, крім червоного. На світлофорі жовтий здається червонуватим, зелений — жовтуватим.

7 крок

Щоб краще «чути» дорогу тримайте скла дверей автомобіля опущеними.

Leave a Reply