joomla - joomla. mobizoo.ru -

Як користуватися папільйотках?

Папільотку — різновид бігуді, пристосування для завивки волосся, що нагадують паперові бантики. Сам корінь слова сходить до «папір» (порівняйте: «папірус», «пап’є — маше»). Папільотку народилися дуже давно, використовувалися для перукарських послуг і були зроблені з паперу.

Сьогодні у продажу представлено багато різних папільоток. В основному вони робляться з еластику або прогумованого поролону з дротом всередині. Їх довжина коливається від 20см до 25, а діаметр — від 8 мм до 10. Водонепроникність і стійкість до хімічних компонентів часто робить папільотку незамінними для створення кучерів.

папільотку

Як накрутити волосся на папільотку?

Перед завивкою необхідно вимити волосся, кожне пасмо змочити засобом для фіксації укладання. Потім, починаючи з кінця, пасмо волосся накручують на папільйотку. Закручувати слід перпендикулярно натягнутою пасма. Біля коренів волосся необхідно зафіксувати папільйотку таким чином, як показано в інструкції по користуванню ними. Сушити волосся можна як феном, так і природним способом.

Завивка на папільотку відрізняється від завивки на звичайні бігуді тим, що вона більш природна: не травмує волосся, не заважає спати з закрученими волоссям, надає волоссю природну хвилястість, не висмикує волоссячко, як це відбувається з бігуді, утримуються за допомогою гумок.

Дорогі друзі сьогодні хотіла б порадити переглянути: подробности о продаже Огонь Батарея 11 здесь http://termakva.ru/pechi-ogon-batareja-11.php

Виготовлення та використання саморобних папільоток

Можуть виникнути ситуації, коли потрібно терміново зробити кучері в домашніх умовах, а бігуді або фабричних папільоток під рукою немає. Не біда — зробити папільотку можна своїми руками! Потрібно, відрізавши від газети шматок розміром А4, скласти його як можна більше раз по довгій стороні, щоб вийшла трубочка, зігнути її навпіл. Вийшли своєрідні «щипчики».

Як користуватися папільйотках домашнього виготовлення? Схопивши ними кінчик прядки і направивши його так, щоб він природно прямував по ходу завивки (так само, як при користуванні фабричних папільоток), накрутити волосся до самого кореня, намагаючись утримувати завиваемую пасмо посередині «щипчики». З одного боку утворилася петля з паперу, а з іншого — стирчить вільний кінець. Потрібно просунути вільний кінець у петельку і затягнути так, як тільки це буде можливо.

Звичайно, спосіб накрутити волосся на бігуді-папільотку з паперу не такий вдалий, як у їх фабричних «тезок», тому рекомендується покрити голову хусткою, щоб запобігти розпускання завивки. Але зачіска у вас і в цьому випадку вийде не гірше, ніж при «цивілізованих» умовах укладання волосся.

Людмила Уланова спеціально для сайту Жіночі Питання

Comments are closed