joomla - joomla. mobizoo.ru -

Де краще відпочивати у вересні?

Спекотне літо закінчується, і на зміну йому приходить оксамитовий сезон. Вересень — найбільш комфортний час для відпочинку. Більшість відпочиваючих вже роз’їхалися по домівках, а ласкаве море і тепле сонце і раніше манять до себе на курорти Чорного і Середземного морів. Це в рівній мірі відноситься і до російських чорноморських курортів, таким як Сочі або Анапа, і до курортів Болгарії, Греції, Італії, Кіпру, Корфу, Мальти та інших приморських країн. Та й тури в цей час набагато дешевше, ніж в пік сезону. Спробуємо з’ясувати, де добре відпочивати у вересні.

Огляд популярних курортів, де найкраще відпочивати у вересні

На початку осені особливо популярні тури в Єгипет, Туреччину і Туніс. Це пояснюється відсутністю віз і зручністю інфраструктури, що дозволяє не залишати територію готелю. Вереснева погода в цих країнах найбільш сприятлива для сімейного відпочинку з дітьми. А невеликі дощі стримують температуру нижче тридцятиградусну позначки.

Єгипет

Єгипет актуальний восени
Фото depositphotos.com

Багато туристів, замислюючись над тим, де відпочити у вересні, планують поєднати відпочинок з лікувальними процедурами. Так, відпочинок в Болгарії, Італії та Словенії не обмежується пляжами і відвідуванням визначних пам’яток. Ці країни відомі на весь світ своїми термальними і мінеральними джерелами. Лікування мінеральними водами та грязями благотворно впливає на здоров’я жінки, особливо хороший результат воно дає на початку осені. Порівняно недорогий курс лікування допоможе набрати сил на довгу сніжну зиму.

Дорогі друзі в щоденній рубриці цікавих посилань сьогодні хотів би порадити корисне посилання для ваших дітей це — как легко выучить таблицу умножения і багато інших цікавих речей для навчання ви зможете знайти на цьому сайті.

Крім пляжного відпочинку, вереснева погода сприятлива для екскурсійних турів по стародавніх містах, пам’яток історії, культури та архітектури, якими так багаті країни з багатовіковою історією. Однак, відпочиваючи в Греції, краще зупинити свій вибір на містах материкової частини країни, так як невеликі острови в цей час роки не дуже комфортні через сильні вітри.

Греція

Греція — не тільки пляжний, але й культурний відпочинок
Фото depositphotos.com

Тим, кому Європа вже набридла, можна порадити відвідати Латинську Америку. Самобутня культура Бразилії, Мексики, Перу, Венесуели та Аргентини гарантує багату враженнями екскурсійну програму. Можна присвятити вересня відвідуванню стародавніх міст інків і майя, походам до красивих водоспадів і озер, круїзах по Амазонці і знайомству з ритуалами місцевих жителів.

Не менш цікавий і Китай. Під час туристичної поїздки можна побачити Велику Китайську стіну, Заборонене місто, теракотових воїнів Цинь Шихуанді, монастир Шаолінь. Курорти Хайнань, Байдахе та інші гостинно запропонують золотий пісок пляжів і тепле море. Туристи з Росії тут завжди бажані гості.

Китай

Чаруюче Китай
Фото depositphotos.com

Свята і фестивалі вересня

Замислюючись над тим, де добре відпочити у вересні, зверніть увагу на сезонні національні свята та фестивалі, масові гуляння під час яких також можуть залишити у вас море позитивних вражень. До того ж, вересень багатий на свята і фестивалі в різних країнах, і буде цілком логічно приурочити свою туристичну поїздку до одного з них.

Так, в Австрії на початку місяця проходитиме фестиваль електронного мистецтва «АРС Електроніка». Приз фестивалю «Золота Ніка» дістанеться художнику, краще за всіх зумів об’єднати в творі дизайн, творчість і новітні технології. В кінці місяця буде свято збору винограду. На ньому туристи зможуть побачити виноградники і продегустувати вино. На святі гарбуза 30 вересня можна буде спробувати різні страви з гарбуза.

виноград

Свято збору винограду в Австрії
Фото depositphotos.com

Вересневі свята Голландії пов’язані з водою. У перший вересневий вихідний буде проходити портовий свято. Фестиваль присвячений воді та «водним ремеслам» у всіх аспектах.

Фестиваль «Водна музика» є серією концертів камерної музики. Сценою для оркестрів служать баржі, старовинні кораблі і понтони. Слухачі розташовуються в човнах і на березі. Середина вересня відзначена Карнавалом культур світу, що проходить в Гамбурзі. Національні традиції, танці, ремесла та кухня не залишать нікого байдужим.

Не можна не згадати і знаменитий фестиваль пива «Октоберфест», що проходить в кінці вересня — початку жовтня в Мюнхені. Це веселе свято проводиться вже близько двохсот років, привертаючи увагу тисяч туристів.

Як бачите, однозначної відповіді на питання, де краще відпочивати у вересні, немає. І це прекрасно — адже завжди є можливість вибору підходящого вашому гаманцю, настрою і типом відпочинку туристичного курорту. Приємного вам проведення часу у вересні!

А якщо ви вирішили відпочити в інші осінні місяці, то пропонуємо прочитати наші статті про те, де відпочити в жовтні і в листопаді.

Лариса Абрамова спеціально для сайту Жіночі Питання

Comments are closed