joomla - joomla. mobizoo.ru -

Чому смикається очей і що з цим робити? Все про переустановка windows

Чимало людей на власному досвіді відчули, що таке нервовий тик. З одного боку він не заподіює фізичного болю, а з іншого – сама його присутність дратує і доставляє незручності. Як бути з цим явищем і чи можна від нього позбутися?

Нервовим тиком називається скорочення однієї або декількох м’язів через помилкову команди мозку. Існує кілька різновидів даного явища, але мова піде лише про один із них – коли смикається очей.

Можливі причини, чому смикається очей

Так як мова йде про проблему нервового плану, то природно, що вона пов’язана зі станом нервової системи в цілому. І якщо в її роботі спостерігаються якісь неполадки, то ймовірність виникнення нервового тику збільшується в рази. На саму нервову систему впливає:

  • Постійна перевтома;
  • Нервове напруження;
  • Недосипання протягом тривалого часу;
  • Стресові ситуації;
  • Невроз в гострій і хронічній формі;
  • Надмірні зорові навантаження.

Як правило, нервовий тик триває недовго, але навіть це є симптомом того, що нервова система перебуває не в кращій формі і в житті потрібно щось міняти. Хоча буває, що око сіпається протягом декількох днів. Що ж робити в цьому випадку?

Також сьогодні хотів би вам порадити послуги одної фірми, яка пропонує ноутбук переустановка windows на самих вигідних умовах! Для тих хто не сильний в компютерній техніці і не може це зробити самостійно!

Що робити, якщо смикається очей?

Якщо вас не приваблює перспектива через час з кожним днем ​​приймати снодійні і заспокійливі засоби, то потрібно зробити все, щоб організм більше не видавав подібних «сюрпризів» у вигляді нервового тику.

Для цього насамперед необхідно потурбуватись про максимальний спокій і повноцінний відпочинок. В ідеалі – взяти відпустку, хоча зрозуміло, що така можливість є далеко не завжди. Тому необхідно зробити те, що більш реально. Приміром, перекласти частину обов’язків на плечі домашніх або на час перестати бути для кожного паличкою-виручалочкою (якщо подібна схильність є).

Звичайно ж, ніщо так благотворно впливає на організм, як повноцінний сон. Отже, йому потрібно приділити основну увагу. Бажано відходити до сну близько 22.00 і спати хоча б 8-9 годин. Якщо вашому організму потрібно більше часу, щоб виспатися – значить, спати потрібно стільки, скільки необхідно. Доведено, що сон з 22.00 до опівночі найефективніший. В цей час організм відновлюється в два рази швидше, ніж після півночі.

Також корисно частіше бувати на свіжому повітрі. Піші прогулянки заспокоюють, забезпечують організм киснем і покращують сон. Якщо можливо, то на вихідних виїжджайте за межі міста і проводите час на природі. Навіть якщо ви будете займатися активними видами спорту, це піде на благо організму.

Ще один практичний рада – скоротіть до мінімуму перебування за комп’ютером і телевізором, адже зорові навантаження також є причиною, через яку смикається очей. Якщо ви працюєте за комп’ютером, то кожну годину відпочивайте по 5 хвилин і робіть в цей час масаж очей, а вдома взагалі не включайте його.

Крім цього, необхідно відмовитися від кави і включити в раціон продукти, які багаті магнієм (какао, банани, бобові, горох, риба, кавун). При необхідності можна пити настоянку піона або пустирника тричі на день по 10-15 крапель.

Якщо дані методи не допомагають протягом 7-10-ти днів або дають лише короткочасний ефект, то необхідно звернутися до лікаря. Іноді причина нервового тику може таїтися в перенесених раніше станах (струс мозку, родові травми). Невропатолог призначить необхідне обстеження та лікування. Часом не буде зайвою допомога психолога, він може допомогти знайти душевний спокій, розібравшись з внутрішніми переживаннями.

Всі вищеописані поради вимагають часу і вони спрямовані на відновлення нервової системи в цілому. Якщо ж потрібно заспокоїти нервовий тик безпосередньо в момент його прояви, то необхідно вжити таких заходів:

  • Протягом 30 секунд швидко моргайте очима;
  • Не тріть повіку руками;
  • Закрийте очі на кілька хвилин, щільно закривши їх долонями;
  • Випийте трав’яний чай з хмелем, валеріаною або пустирником.

Якщо у вас смикається очей – це не дрібниця, який можна проігнорувати. Сприймати його варто правильно – як тривожний сигнал того, що потрібно діяти і піклується про своє здоров’я.

 Зятьков Надія спеціально для сайту Жіночі Питання

Comments are closed