joomla - joomla. mobizoo.ru -

Що означають однакові цифри на годиннику? А також все про — Установка Windows

«Щодня змінюється мода, але поки стоїть білий світ» людина буде все так само відчайдушно намагатися перехитрити долю, бажаючи хоч одним оком заглянути в своє далеке і не дуже майбутнє. Правда, якщо раніше він сподівався виключно на «дружбу» з екстрасенсами і провісниками, то сьогодні для того, щоб скоординувати своє життя в кращу сторону, йому достатньо бути уважніше до знаків згори. Наприклад, помічати збіг чисел на годиннику.

Зокрема, мова йде про таку знайомої багатьом людям ситуації, коли зовсім випадково кинувши погляд на електронний годинник (будь то традиційні настінні або наручний годинник, а одно годинник на моніторі комп’ютера або екрані мобільного телефону), ви з подивом помічаєте на них дві пари однакових цифр…

Що це? Своєрідний натяк на подальші дії? Частина так званої ритмічної структури буття? Або ж банальна параноя? Насправді версій, що пояснюють подібний феномен, досить багато. І сьогодні ми вам розповімо про кожну з них.

Щоденна рубрика корисних посилань сьогодні хотіла б вам порадити послуги переустановка виндовс в киеве по самій доступній ціні і в найкоротші терміни!

Однакові цифри на годиннику: версія перша

Зрозуміло, найпопулярніше і в міру фантастичне тлумачення даного явища приписується на рахунок нумерології і містики, згідно з яким часте зіткнення з повторюваними символами на циферблаті вказує нам на наближення певного етапу в нашому житті і сигналізує про настання прийдешніх подій в недалекому майбутньому.

А саме:

 • 00:00 – на сьогоднішній день не рекомендується будувати грандіозні плани, оскільки, найімовірніше, їм не судилося здійснитися, а найближчу добу принесуть вам суцільні розчарування;
 • 1:01 – відмінний день для нових починань, коли поставлені цілі будуть досягнуті, а все задумане неодмінно здійсниться;
 • 2:02 – сьогодні будьте гранично уважні до свого здоров’я, тому ймовірність травм, нещасних випадків і розвитку хронічних захворювань зараз особливо висока;
 • 3:03 – день благоволить вдалого завершення раніше розпочатих справ;
 • 4:04 – шампанського вам все одно сьогодні не бачити, тому й ризикувати не варто;
 • 5:05 – одиноких очікує несподіване романтичну пригоду, а тих, у кого вже є партнер – приємний сюрприз від другої половинки;
 • 6:06 – фортуна сьогодні явно на вашому боці, тому не пропустіть свій шанс;
 • 7:07 – будьте готові до того, що на найближчу добу вам відведено роль «затички» у всіх «бочках»;
 • 8:08 – швидше за все, уникнути конфлікту на роботі не вдасться: ви або посварилися з колегою, або впадете в немилість до начальства;
 • 9:09 – і знову день пронизаний атмосферою любові і ні до чого не зобов’язує флірту;
 • 10:10 – насолоджуйтеся: сьогодні успішний день за всіма показниками;
 • 11:11 – стежте за своїми речами, коли входите в приміщення, і остерігайтеся «кишенькових злодіїв»;
 • 12:12 – можливо непорозуміння з близькими людьми, тому спокій, тільки спокій;
 • 13:13 – вороги не дрімають: будьте пильні і остерігайтеся їх підступів;
 • 14:14 – удача на любовному «фронті» вам сьогодні забезпечена;
 • 15:15 – дотримуйтесь ПДР і будьте уважні на дорогах;
 • 16:16 – нарешті ваші мрії почнуть збуватися;
 • 17:17 – відмовтеся від далеких поїздок – нічого доброго з них ви не привезете;
 • 18:18 – раптовий кар’єрний ріст або непередбачена фінансова підтримка;
 • 19:19 – «свято» на вашій вулиці давно закінчився, т.ч. саме час запастися терпінням;
 • 20:20 – постарайтеся не давати волю емоціям, і в будь виниклої сварки поводьтеся цивілізовано;
 • 21:21 – прислухайтеся до порад близьких, інакше дуже скоро ви пошкодуєте про скоєне;
 • 22:22 – небезпека десь рядок, однак це ще не привід для паніки;
 • 23:23 – ранок вечора мудріший, а значить, вистачить дивитися на годинник – пора йти спати.

До речі, даний підхід в розумінні значення збігу цифр на годиннику має місце бути тільки в тому випадку, якщо ви постійно бачите одне і теж число, один і той же дубль, одну і ту ж нав’язливу послідовність впродовж певного проміжку часу. Відповідно, ключовим моментом в розшифровці таємного послання є саме системність і сам факт повтору, а не конкретна пара символів.

Збіг чисел на годиннику: версія друга

Періодично на просторах численних інтернет-форумів знову і знову розпалюються обговорення вищезгаданого феномена. І, що найцікавіше, більшість беруть участь у них користувачів говорять про те, що подібний «гріх» вони стали помічати за собою як раз таки після якогось значимого або щасливої ​​події в їхньому житті. Так, для одних свого роду відправною точкою послужили постійні заняття медитацією, для інших – народження довгоочікуваного первістка, ну а для третіх – значний виграш в лотерею.

Тому цілком очевидно, що ми починаємо постійно бачити однакові цифри на годиннику лише тоді, коли в нашому житті все добре і душа переповнена радістю. Тобто ми як би переносимо зліпок певного стану, визначеної природи почуттів на годинник, який в цю саму секунду синхронізуються з ритмом і енергетичним потоком людини.

Збіг цифр на годиннику: версія третя

Ще товариш І.П. Павлов довів той факт, що людина, як і будь-яка жива істота в природі, знаходиться у владі різного роду умовних рефлексів (згадайте хоча б, як, заходячи додому, ви машинально тягнетеся рукою до вимикача, якого ось уже два роки там немає). А наша підсвідомість формує практичні шаблони для полегшення буття, щоб зайвий раз не замислюватися про дрібниці життя.

Власне, саме в такі «несвідомі» моменти ми і ведемо себе механічно, тобто знаходимося в стані «психологічного» хаосу. Проте, як відомо, всякий хаос має свою цілком конкретну математичну комбінацію і порядкове значення, яке людина вловлює допомогою однакових чисел на годиннику.

Крім того, ні для кого не секрет, що в подібному неусвідомленому стані у людини починають активно проявлятися інтуїтивні здібності. Він стає більш сприйнятливим до своїх думок, почуттів і відчуттів. Таким чином, перебуваючи в гармонії з природою і зі своєю сутністю.

Однакові цифри на годиннику: версія четверта

І наостанок ще одне цікаве думку психологів з цього приводу.

Зокрема, в ході довгих наукових досліджень вони прийшли до висновку, що в результаті внутрішньої концентрації організму на будь-якої чіткої фізіологічної завданню біологічний годинник людини періодично спрацьовують за принципом заводного будильника, тим самим змушуючи його в певний час подивитися на звичайний годинник.

Що з усього цього випливає? Тільки те, що надалі, коли ви наступного разу побачите збіг чисел на годиннику, ви можете вкладати в нього абсолютно будь-яке значення, яке буде найкраще вписуватися в рамки вашого особистого сприйняття навколишнього середовища.

Comments are closed