joomla - joomla. mobizoo.ru -

Брондірованіе волосся


Брондірованіе волосся — відносно нова технологія фарбування волосся, що представляє собою поєднання на волоссі світлих і темних тонів. Найкрасивіше брондірованіе виходить на довгому волоссі, а якість виконання роботи залежить від рівня майстерності перукаря. Яскравим прикладом технології бронда є зачіски Дженіфер Лопес, Сари Джесіки Паркер і Дженіфер Еністон

Бронд дає жінці можливість виглядати молодше. Після цієї процедури волосся відтіняють шкіру обличчя, і воно стає більш свіжим і виглядає ефектніше. Процедура надає волоссю не тільки красу — з’являється пишний об’єм і волосся здаються більш густими.

Техніка брондирования волосся

Ця процедура є дуже важкої і копіткої. Майстер підбирає колір виходячи з того, який у вас колір очей, шкіри і, звичайно ж, дивиться на основний колір волосся. Для того щоб домогтися стовідсоткового бронда, колір підбирають ближче до природного.

Брондірованіе світлого волосся. Вони забарвлюються в трохи темний колір, а потім наноситься бронд, але тільки на кінчиках волосся.

Брондірованіе темного волосся. Темний колір забарвлюється кілька разів, щоб одержати колір, який буде світлішим і природніше, а потім проводиться техніка бронда.

Якщо натуральний колір волосся — темний, бронд на них виглядає дуже природно завдяки тому, що пасма виглядають вигорілими, а коріння залишаються темними. Після вдалого брондирования майстри-спеціалісти пропонують зробити ламінування волосся — це допоможе закріпити блиск і природність їх кольору.

Для того щоб отримати природний відтінок, використовується як можна більше темних і світлих тонів — у результаті вони починають переливатися і виглядають дуже натурально.

Брондірованіе волосся в домашніх умовах

Особливо відчайдушні дівчата можуть зважитися на проведення даної процедури у себе удома. Теоретично це, звичайно, можливо, але все-таки ми б рекомендували розглядати даний варіант як самий крайній. Адже подібні експерименти з фарбуванням волосся можуть мати абсолютно несподіваний — і не завжди позитивний результат.

Зважившись на таке фарбування в домашніх умовах, в першу чергу підберіть правильні відтінки кольорів. Візьміть фарбу більш темного і більш світлого відтінків так, щоб розбіжність між ними було не більше трьох тонів. Розділіть волосся на рівні пасма. Наносьте фарбу, відступивши від коренів 1-2 сантиметри.

Допомогти вам у цій справі може навчальне відео по брондированию волосся:

Брондірованіе волосся — відгуки

Олена, 27 років

Фарбувала волосся в бронд місяць тому — дуже сподобався результат. Однак ця процедура має істотний мінус — дуже дорога, через свою новизни в нашій країні.

Марія, 32 роки

Мене не стільки напружила ціна, скільки тривалість самої процедури. Дівчатка, зважившись на неї, будьте готові висидіти три години в салоні. Ось це справжня катування, але результат вартий того. Ламінування для закріплення теж буду робити незабаром.

Читати інші відгуки чи залишити свій відгук про процедуру брондирования волосся ви можете у коментарях під цією статтею.

Comments are closed