joomla - joomla. mobizoo.ru -

Як утворюється гусяча шкіра? Як позбутися від гусячої шкіри?

 

Час від часу так звана гусяча шкіра може з’являтися на тілі багатьох людей, але у деяких вона присутня завжди. У цьому випадку мова йде про шкірному захворюванні, яке потрібно лікувати.

Розпізнати гусячу шкіру нескладно – для неї характерна поява «мурашок» або пухирців на тілі, а також волосся, стоять дибки. Зазвичай так відбувається, коли людині холодно або він відчуває страх. Як правило, у такому разі через кілька хвилин після зникнення негативного чинника шкіра приходить в нормальний стан.

Якщо ж цього не відбувається, то йдеться про шкірному захворюванні, яке відоме під назвою фолікулярний гіперкератоз. Але із-за чого воно з’являється і як його лікувати?

Як утворюється гусяча шкіра?

До кінця причини, за якими з’являється дане захворювання, не вивчені, але прийнято вважати, що воно може мати спадковий характер. Також фолікулярний гіперкератоз може проявити себе, коли в організмі спостерігається нестача вітаміну А і С.

На жаль, навіть якщо людина заповнює недолік вищезгаданих вітамінів, захворювання може не вилікуватися. Але за допомогою певних дій його протягом можна полегшити.

Як позбутися від гусячої шкіри?

Найкраще лікування – це комплексне лікування. Щодо фолікулярного гіперкератозу це твердження особливо вірно. Правда, не завжди навіть регулярні комплексні дії дають тривалий результат, але спробувати варто.

Пілінг

Це один з найбільш ефективних методів лікування гусячої шкіри. Особливо корисно робити пілінги, до складу яких входять ензими або фруктові кислоти. Під час процедури ороговілі клітини шкіри видаляються, і в результаті цього шкіра виглядає набагато краще і рівніше.

Якщо гусяча шкіра не проходить на ногах, то рекомендується зробити сольовий пілінг. Правда він не підходить тим, у кого чутлива шкіра, але в цілому дає хороший результат, тому що глибоко проникає в шкіру і після нього вона виглядає як відполірована.

Від гусячої шкіри на руках краще всього підходять кокосовий або апельсиновий пілінг. Вони діють м’яко і додатково зволожують шкіру, що допомагає в майбутньому запобігти черговий прояв захворювання.

Дивно, але гусяча шкіра може з’явитися навіть на ніжній шкірі під очима. В цьому випадку застосовують мигдальний пілінг, щоб не нашкодити їй.

Варто відзначити, що одна процедура навряд чи полегшить стан при фолликулярном гіперкератозі. Тому рекомендують пройти цілий курс. В ньому близько 10-ти процедур, кожна з яких робиться з перервою в кілька днів.

Обгортання

Дана процедура ефективно зволожує шкіру, що дуже важливо після її очищення. Обгортання можна робити як вдома, так і в салоні краси. Особливо корисні ті з них, до складу яких входять морські водорості. Після них шкіра буде не тільки зволожена, але і насичена різними мікроелементами, що входять до їх складу.

Масаж

Для лікування гусячої шкіри рекомендується відвідувати загальний, антицелюлітний або вакуумний масаж. При відсутності протипоказань хорошого результату можна досягти за допомогою медового масажу. Він не тільки покращує стан шкіри, але і зміцнює імунітет.

Домашні процедури

Якщо можливості відвідувати салони краси у вас немає, а гусяча шкіра докучає, то можна боротися з нею в домашніх умовах. Головне в цій справі – регулярність. Ось деякі поради:

  • Коли приймаєте душ, використовуйте жорстку мочалку;
  • Кілька разів на тиждень робіть скраб для всього тіла, попередньо розпарити шкіру;
  • Щодня зволожуйте шкіру спеціальними кремами, у складі яких присутній вітамін Е і А;
  • Правильно харчуйтеся, тому що дія зсередини завжди ефективніше.

Якщо все перераховане вище ви робите регулярно, то симптоми фолікулярного гіперкератозу повинні пройти. Якщо ж цього не відбувається, то відвідайте дерматолога. Можливо, ваша шкіра потребує більш інтенсивних засобах. В такому випадку тільки фахівець допоможе вам вирішити цю проблему.

Зятько Надія спеціально для сайту Жіночі Питання

Comments are closed