joomla - joomla. mobizoo.ru -

Вибір спортивного харчування

Якщо ви серйозно займаєтеся спортом і хочете досягти ефективного результату — спільно з регулярними тренуваннями корисно вживати спортивне харчування, яке містить в собі всі необхідні мікроелементи.

Визначтеся з цілями: для чого вам потрібно спортивне харчування
При виборі продукту важливо визначитися з цілями. Якого ефекту ви бажаєте досягти? Скинути зайві кілограми або наростити м’язову масу? Підвищити витривалість або збільшити силу м’язів? Для кожної конкретної задачі є свій вид харчування, тому на стадії вибору важливо визначитися з метою.

Підхід до вибору того чи іншого продукту повинен бути комплексним, оскільки один вид спортивного харчування не забезпечить організм всіма необхідними корисними речовинами і мікроелементами. Щоб не помилитися у виборі варто проконсультуватися зі своїм тренером, він допоможе підібрати спеціальну дієту, грунтуючись на ваших фізичних даних, вигляді і інтенсивності тренувань.

Спортивне харчування — це допоміжний засіб, саме по собі воно не зможе забезпечити вам струнку фігуру і силу м’язів, добитися результату можна тільки при грамотно складеній програмі тренувань. Відзначимо, що придбати спортивне харчування можна тут Спортивное питание киев за доступними цінами. Краще вибирати продукцію відомих брендів і звертатися в спеціалізовані магазини.

Якими перевагами володіє спортивне харчування
На ринку представлено безліч видів продуктів, кожен призначений для конкретних цілей, в залежності від цього в складі продукту міститься певна кількість вуглеводів, жирів та інших корисних речовин, включаючи вітаміни. У спортивного харчування є ряд переваг:

висока харчова цінність;
різна швидкість засвоєння (вибір залежить від цілей спортсмена);
зручність у вживанні та зберіганні;
зручна дозування продукту.
Спортивне харчування ділиться на кілька категорій:

амінокислоти;
протеїни;
енергетики.
Початківцям спортсменам потрібно включати в раціон енергетики і протеїни, а для підтримки тонусу відмінно підійдуть амінокислоти і комплекс вітамінів. Ще раз відзначимо, що купувати продукцію краще в спеціалізованих магазинах, де ви зможете отримати не тільки якісний продукт, а й професійну консультацію продавців. І пам’ятайте, що спортивне харчування — це просто їжа, і добитися ефекту можна тільки при інтенсивних тренуваннях.

Comments are closed