joomla - joomla. mobizoo.ru -

Як відрізнити оригінальний спортивний годинник Casio G-Shock від підробки

Одиним з найпопулярніших годинників для спорту є G-Shock, що має суперзахист від ударів та не боїться водних процедур. Придбати такий годинник - мрія кожного спортсмена, що знається на годинниках, тому що це справді надійний пристрій. Але у нього є один недолік і ним є висока ціна. Після здорожчення доллара найдешевший з годиннків Casio G-Shock придбати можна за суму близьку до двух тисяч гривень. Тому гігантські фабрики Китая, що спеціалізуються на виробництві неоригінальних виробів почали робити свою дешеву «фейкову» версію годинника G-Shock. З Casio цього виробника нічого не об’єдную і якість прилада зрозуміло яка. Але багато українських споживачів цього не розуміють при покупці, тому існує багато випадків коли покупець лише згодом дізнається про неоригінальтність своїх «Шоків». Спробуємо з’ясувати як відрізніти оригінальний годинник G-Shock від китайської підробки.

Переше, на що треба звернути увагу перед тим як купувати G-Shock — це якість матеріалу корпусу, ремінця. На оригінальних годинниках якість висока, немає швів, полімерний матеріал приємний на дотик та гладкий. В піддробках часто матеріал має дефекти.

Часто на погляд розрізнити людині недосвідченій важко, тому варто звернути увагу на наступне. Найчастіше підробки роблять на популярні серії GA-100 та GA-110. Це моделі зі стрілками, яких має бути три: дві великі, що показують години і хвилини, одна маленька, що показує соту частину секунди результату секундомера. Маленька стрілка запрацює в оригінальному годиннику, коли ви ввімкните секундомір, а потім зупините його — вона вкаже на долю секунди. У підробці ця стрілка «намальована» і не рухається за будь яких обставин. Так що просто попросіть продавця показати як працює ця стрілка і ви зрозумієте оригінал перед вами чи «фейк».

Наступне, що відрізняє G-Shock, наприклад модель GA-100B-7AER оригінал від такої ж на вигляд підробки це підсвітка. Вона присутня і в оригіналі, і в підробці. Але в оригіналі вона включається при натисненні на верхню кнопку з правої частини, а в підробці при натисненні зліва.

Comments are closed