joomla - joomla. mobizoo.ru -

Вибір ніші

Відразу до суті — наша тематика «Samsung Galaxy». Чи то пак, всі моделі телефонів Samsung Galaxy, що працюють на ОС Android. Зараз я вам поясню чому саме так і в чому вигода. Взагалі, wapsyst монетизує трафік з основних мобільних ОС. Чи то пак,
Android і Java. Загальноприйнято створювати сайти саме під Android. Через його популярності + користувачі Android краще монетизуються, ніж, скажімо, JAVA піпли.
Як правило, у кілька разів.

Що стосується Symbian і Windows Phone — вони конверт на Java (аналогічно телефонами з древніми операційками — Siemens, LG і т.д.).
Іноді ще проскакують партнерки по iOS, але там вам доведеться займатися кидаловом.

У відповідь на SMS користувачеві приходить інструкція по злому iPhone і доступ до БД ламаних додатків. А користувачеві потрібно зовсім інше — готова гра Angry Birds, щоб тільки встановити і запустити. Лити iOS трафік небезпечно, на сайт можуть писати Абузов.

Ми пішли, можна сказати, нестандартним шляхом і зробили сайт не просто під Android, а насамперед під Samsung Galaxy. Так, всі моделі Samsung Galaxy використовують Android.
Але! Багато користувачів шукають гри саме під свою модель телефону, а не під OC.
Відповідно, коли основна конкуренція в запитах виду:
«Ігри для android» або «gta 3 android»
… Ми пішли іншим шляхом, просуваючи запити виду:
«Ігри для samsung galaxy ace» (на сторінки категорій)
«Gta 3 samsung galaxy ace» (на сторінки постів)
При чому, основний акцент зробили саме на сторінки категорій, чи то пак, запити виду «гри для«, бо тут більш обмежений коло запитів і цілком реально просунути їх усіх. Ось список моделей під Samsung Galaxy:
- Ace
- Gio
- Tab
- S
- S2
- S3
- S Plus
- W
- R
- Fit
- Mini
- Note
- Young
- Nexus
- Y
В сумі вони дають дуже суттєвий трафік.
Просуваємо ми, за рідкісними винятками, саме гри. З тематикою потрапили в саму точку, а ось те, що на сайті в основному тільки ігри — це скоріше тимчасове явище. Не приймайте близько до серця.
Для нетямущих ще раз поясню.
Android, Java, Windows Phone, Symbian — це операційні системи.
Samsung Galaxy, HTC, Acer, Sony Ericsson Xperia, Nokia і так далі — це все моделі,
лінійки телефонів. Частково навіть планшетів.
І ми, роблячи. Apk файли під ОС Android, просували при цьому на сторінки категорійзапроси під Samsung Galaxy. В общем-то, мало хто на той момент до цього допер

Comments are closed