joomla - joomla. mobizoo.ru -

Вибір обручки

Стародавні єгиптяни вірили, що через безіменний палець проходить «вена любові», безпосередньо пов’язана з серцем. Їм ми зобов’язані традицією носити кільце на безіменному пальці.
Практичні римляни дарували кільця до весілля, але не як визнання у вічній любові, а як знак того, що у жінки є господар. Адже дружина вважалася власністю чоловіка.
Витончений Схід придумав спеціальні кільця-загадки, які чоловіки дарували майбутнім нареченим. Якщо суджена намагалася кільце зняти, воно розсипалося на окремі деталі. Чи треба говорити, що секрет цієї головоломки був відомий тільки майбутньому чоловікові.

На тлі подібних відносин давньоєврейська традиція дарувати нареченої монетку замість кільця виглядає верхи романтизму … Цим наречений демонстрував своє бажання забезпечувати сім’ю.
На Русі до прийняття християнства подарунком нареченій був ключ, що символізує положення «господарки будинку». Звичай обмінюватися обручками з’явився в 15 столітті.
Де купувати обручки?
Звичайно, в перевірених і надійних ювелірних магазинах. Стародавня народна мудрість, сконцентрована в весільні прикмети, не радить носити обручки з переплавленого металу і надягати «чужі» (навіть батьківські) кільця. Хочу вам порекомендувати сайт: обручальные кольца де знайдете широкий асортимент виробів по доступній ціні!
Обручки хотілося б носити все життя (або, принаймні, років 50 — до золотого весілля). Так чи варто вибирати головним орієнтиром тільки ціну виробу?
Мережа ювелірних магазинів «Золотий — Справжнє золото!» Пропонує широкий асортимент обручок і прикрас до весілля за оптимальними цінами. Які ж моделі сьогодні на піку ювелірної моди?

Comments are closed