joomla - joomla. mobizoo.ru -

Утеплення вашої оселі

Питання необхідності утеплення будинку дуже актуальне в останні роки, так як вартість електроенергії та інших джерел тепла з кожним роком стає все вище, і витрати на опалення зростають швидкими темпами. Крім того, більшість будинків просто не тримають тепло, і доводиться вдаватися до екстрених заходів. Можна звичайно включити всі наявні обігрівачі, але, де гарантії, що тепло залишиться всередині будинку, і не буде також опалюватися вулиця? Вихід з цієї ситуації є, це комплексне утеплення будинку. Цей захід дозволить не тільки зберігати тепло в будинку, але і економити енергоресурси для підтримки в приміщенні комфортної температури.

Також в цьому питанні вам допоможе сторінка: утепление де спеціалісти в даному питанні доможуть вам вирішити питання з утеплення вашої оселі.

Через стіни будинок втрачає велику частину тепла, тому до утеплення необхідний комплексний підхід. В першу чергу утеплюють стіни будинку зовні і зсередини, а вже потім стеля та підлога.

Способи утеплення стін будинку:

Зовнішнє утеплення стін

Зовнішнє утеплення стін приватного домаНаружное утеплення вважається найефективнішим, оскільки зовні будівля надійно захищене шаром теплоізолюючого матеріалу від впливу вологи та холоду. Крім того, при такому методі точка роси розташовується усередині теплоізоляційного шару. Все тепло затримується в конструкції стіни, а волога конденсується за її межами (в шарі теплоізоляційного матеріалу). Через це явища теплоізоляція може замерзати і розморожувати, але це не страшно, важливо лише запобігти потраплянню вологи з ізоляції в стіни, для чого сам теплоізоляційний матеріал зовні потрібно захистити фасадним обробним матеріалом, наприклад, штукатуркою.

Внутрішнє утеплення стін

Зовнішнє утеплення стін приватного домаВнутреннее утеплення використовують у випадку, якщо необхідно зберегти зовнішній вигляд фасаду будівлі, наприклад в колод будинку. Позитивним моментом цього методу є можливість приховати теплові та електричні комунікації. Істотним недоліком цього способу є розташування точки роси, в цьому випадку вона буде знаходитися безпосередньо в самому центрі конструкції. Це призведе до того, що в товщу стіни не буде надходити тепле повітря, а це викличе зниження температури і скупчення вологого холодного повітря. Наслідки такого явища — поява конденсату в товщі стіни, істотні тепловтрати, постійна сирість стін, і, як наслідок, цвіль і грибок.

Колодцевая метод утеплення стін

Вентильований фасадКолодцевий метод утеплення полягає в розташуванні теплоизолирующего матеріалу під конструкцією навісного фасаду, тобто на зовнішню сторону стін укладається утеплювач, а потім монтується вентильований навісний фасад. Однак такий метод утеплення рідко застосовується при будівництві приватних будинків.

Comments are closed