joomla - joomla. mobizoo.ru -

Що потрібно знати клієнту в СПА салоні

Усім нам відомо чого ми можемо очікувати від запрошення на вечерю чи обід в офіційній обстановці. Організатори інформують нас про час, місце, де проходитиме зустріч і повідомляють про рівні прийому. Таким чином, ми вже морально готуємося до того, що треба буде користуватися різними приладами для різних страв, різноманітними келихами для всяких вин, також ми знаємо, у що одягнутися і як поводитися в подібному колі.
SPA-етикет

Якщо ви ніколи раніше не брали участь в подібного роду обіді, то напевно знаєте одну просту хитрість — дивіться по сторонах і робіть все так, як це роблять інші. Але такий спосіб не допоможе вам у СПА-салоні, так як там для кожного є окрема кімната. Наприклад, якщо в запрошувальній записці на обід чітко зазначено: «Прийти в чорному краватці», то в салоні ви ніде не побачите написи: «Зніміть свій одяг». На превеликий жаль, випадки, коли людина перший раз приходить у салон і не знає як потрібно поводитися, не рідкість. Тому, необхідно знати деякі правила, або краще сказати, поради, які допоможуть як клієнтам, так і працівникам салонів.

Якщо ви шукаєте хороше СПА тоді вам варто звернути вашу увагу на SPA в готелі Edem Resort які пропонують широкий асортимент послуг по доступним цінам!

Що таке СПА-етикет?

В першу чергу — це культура і ставлення персоналу до клієнтів. Для кожного клієнта повинні приділяти 100% уваги, треба показувати свою щиру турботу про нього і виконувати всі необхідні і корисні для відвідувача процедури. Працівники СПА зобов’язані знати, що клієнта:

• Треба вітати з посмішкою і теплом;
• Розповісти йому суть тієї чи іншої послуги та процедури;
• Надавати тільки продукти і речі індивідуального користування;
• Слідувати виконанню всіх технологій і методик;
• На завершення процедури давати рекомендації про те, що треба робити вдома;
• Допомогти клієнту одягнутися;
• Надсилати листівки з побажаннями до дня народження або на новий рік.

Comments are closed