joomla - joomla. mobizoo.ru -

Лікування наркоманії, або що потрібно знати?

У першу чергу необхідно знати, що залежність — це хвороба, при тому прирівнюється до онкологічних.
Наркоманія — захворювання хронічне, так як завжди залишається можливість зриву, повернення до вживання. Далі прогресуюче — потрібно розуміти, що ті проблеми і руйнування які приносить хвороба (БПСД) фізичний стан, психологічні відхилення, соціальні проблеми, духовно моральні закони, будуть тільки зростати. І на жаль наркоманія не виліковна — медицина не знає засобів для повного звільнення від залежності.

Проте хімічну залежність, можна зупинити, навчиться жити з нею. У всьому світі практикуються реабілітаційні центри для алкоголіків і наркозалежних, які дають надію на нормальне життя без наркотиків. Програма 12 кроків допомагає в перебігу 6-12 місяців повернути залежному розсудливість, фізичне здоров’я, навчиться контролювати свої емоції, і розбиратися у своїх почуттях, так само дає можливість налагодити стосунки в родині, і зайнятися духовно- моральної стороною життя.

Дорогі друзі, якщо ви шукаєте місце де вам допоможуть побороти цю проблему тоді вам слід звернути увагу на посилання: лечение наркомании одесса де ви знайдете справжніх спеціалістів у вирішенні цієї проблеми!

Але найважливіше, що потрібно знати, так, то що «не всі люди наркомани, але всі наркомани люди», і це істинна. Не залишайтеся байдужими до цієї хвороби. Знайте і вірте, що будь наркоман або алкоголік може стати людиною!

Comments are closed