joomla - joomla. mobizoo.ru -

Система АСКОЕ

Система АСКОЕ дозволяє дистанційно знімати і передавати свідчення від підключених лічильників за обраними зашифрованих каналах зв’язку на комп’ютер з встановленим програмним забезпеченням для обліку споживаної електроенергії і віддаленого адміністрування лічильників. Встановивши АСКОЕ, крім дистанційного автоматизованого обліку електричної енергії вашої енергосистеми, у вас з’являється маса можливостей виконати оперативний розрахунок балансів, отримати інформацію для комерційних розрахунків споживання електроенергії, визначати технологічні витрати і втрати, оперативно управляти режимами енергоспоживання в будь-який момент часу.

Доречі можу вам порадити сайт де ви знайдете більше інформації стосовно аскуэ тут http://www.meters.taipit.ru/electro/catalog/25/

Система АСКОЕ буде затребувана всюди, де є територіально розподілена мережа споживачів електроенергії, з необхідністю отримання звітів по кожному споживачу окремо: індивідуальні домогосподарства в містах і селах, котеджне селище, дачні ділянки, гаражі, великі багатоквартирні будинки. Без системи АСКОЕ вже не можлива енергоефективна робота масштабних промислових, транспортних і перевантажувальних підприємств, заводів, залізниці, аеропортів, портів і перевантажувальних терміналів. Використання АСКОЕ гарантує миттєве і точне отримання показань про споживаної електроенергії з кожного приладу обліку, виключає помилки в списуванні показань із лічильників вручну, робить непотрібним штат обхідників, контролюючих правильність подачі відомостей з лічильників. Крім того, система АСКОЕ проінформує про несанкціонований розтині корпусу і пломбувати клемної коробки приладу обліку і моментально виявить вийшов з ладу лічильник електроенергії.

Comments are closed