joomla - joomla. mobizoo.ru -

Поради щодо вибору зручного взуття

Перш за все, ми поговоримо про вибір туфель з погляду зручності і комфорту. Що стосується базового взуттєвого гардероба, вибору моделі, форми каблуків і багато чого іншого, пов’язаного з взуттям, — про це розмова буде, але дещо пізніше.

І так, як правильно вибрати взуття. З чого починаємо? Звичайно з того, що у вас серце завмирає при вигляді розкішних туфель від відомого бренду, від яких просто неможливо відійти. Але візьмемо себе в руки. Адже ви знаєте, чому ви прийшли у взуттєвій відділ — не просто щось купити, а саме ту пару взуття, в якій ви давно відчули необхідність. Якщо ця розкішна пара, якій ви милуєтеся, не була в ваших планах, від неї треба відійти, і почати пошук того, через що ви тут.

Як правильно вибрати жіноче взуття

Ви вибрали взуття, вона вам подобається. Оцініть зовнішній вигляд взуття — проведіть рукою по шкірі, щоб відчути її гладкість, переконайтеся в красі і міцності швів, а також у відсутності зайвих швів, які під час шкарпетки можуть почати м’ятися і жолобитися. Рядки повинні бути бездоганними, пряжки та інші елементи з металу будуть виглядати більш дорогими, якщо вони не яскраво-золоті і не біло-срібні, а кольори відполірованої сталі або темного золота. Всі елементи декору на взутті повинні бути добре прикріпленими.

Під час примірки, постарайтеся вибрати вірно розмір. У різних торгових марках один і той же розмір буде відрізнятися на вашій нозі. Надівши туфлі на обидві ноги, пройдіться по магазину, відчуйте, як сидить взуття. Якщо у вас відчуття, що туфлі обіймають ваші ноги, значить це пара ваша. Якщо взуття надто тісний, може під час шкарпетки відбутися деформація ноги: викривлення пальців, виникнення кісточок, мозолів. Крім цього порушується кровообіг, може бути і вростання нігтів. Занадто вільне взуття також може викликати мозолі, але і це не все. Так як нога весь час буде в напрузі при ходьбі, почнуть хворіти м’язи.

Коли ви пройдетеся по магазину, зауважте, — ви злегка відчуваєте дотик пальців до носка взуття? Це добре, але упиратися занадто сильно в нього вони теж не повинні. Якщо звід вашої стопи не відповідає колодці, ви відразу відчуєте, як тільки надягнете туфлі. Ваша вага повинен рівномірно розподілитися по всій довжині ступні. Уважно розгляньте задник взуття. Це саме те місце, яке обіймає вашу п’яту. Якщо задник надто високий, він може встромити в кісточку, якщо ж низький — порушиться стійкість взуття, тобто туфлі не забезпечать потрібної підтримки для ваших ніг.

Дорогі жіночки зима не за горами слід купувати зимове взуття, можемо вам порадити купить женские дутики по самій доступній ціні в Україні!

Як правильно вибрати жіноче взуття

Намагайтеся вибирати взуття з натуральної шкіри. Якщо це літнє взуття, ноги будуть вільно «дихати», якщо зимова — ботильйони або чоботи будуть зігрівати ваші ноги навіть у найхолодніший день. Дешева волова шкіра, схожа на пластик, і виглядати буде дешево. Дешева замша може виглядати, як наждачний папір. Якщо шкіра або замша жорсткі, особливо по краях — поставте ці туфлі назад на полицю. Краї взуття повинні бути м’які і гладкі.

Якщо ви вибрали все-таки взуття зі штучного матеріалу, зверніть увагу на підкладку і устілку. Було б добре, якби ці деталі взуття були з натурального матеріалу: шкіра, вовна, бавовна. Зовсім погано, якщо і устілки будуть зі штучного матеріалу, тому що під дією температури різні хімічні складові барвників починають взаємодіяти з шкірою ніг. Це призведе до попрілостей, можливо і до неприємного запаху і навіть грибкових захворювань. Устілка повинна бути просякнута антибактеріальним складом. Якщо вам важко у відповідях на всі ці питання, постарайтеся з’ясувати це у продавця.

Літня лакова взуття повинна використовуватися в окремих випадках — на яке або торжество, адже лакова взуття погано пропускає повітря, а влітку ноги повинні «дихати». В інших випадках кращої літнім взуттям можуть бути відкриті босоніжки з натуральних матеріалів.

Вибираємо лакові туфлі для дівчини

Каблук — це дуже важлива частина взуття, і не тільки тому, що від нього залежить краса туфель, а й ваша постава, і ступінь стійкості теж, тобто ваша краса. Які бувають форми каблуків — про це поговоримо трохи пізніше. Але при виборі, зверніть увагу, щоб каблук надійно кріпився до підошви, щоб вага вашого тіла розподілявся рівномірно по стопі. Каблук повинен бути прибитий, а не приклеєний. Посувайте злегка каблук, якщо ви відчуваєте, що його можна розхитати, поставте туфлі на полицю — під час ходьби він незабаром зламається.

Якої форми каблук? Утворює чи пряму лінію, торкаючись землі, або відхиляється до п’яті або зводу стопи? Ви впевнені, що, надівши такі туфлі, повертаючись додому, не будете шкутильгати ледве-ледве? Якщо ви налаштовані купити туфлі на високих підборах, щоб потім протягом усього робочого дня залишатися в них, купуйте з висотою каблука не більше 5 — 6см.

Як правильно вибрати взуття — каблук

Каблук робить нас привабливішими, вище ростом, візуально прибирає пару кілограмів, ході додає граціозність, змушує тримати нас поставу. Але не варто зловживати частим носінням каблуків, бережіть свої ноги.

Висота каблука — це важливо. Адже кожні два сантиметри збільшують тиск на пальці на 25%. Обов’язково, приміряючи взуття, треба встати і походити, відчувши, як розподіляється тиск на ваші ноги. Фахівці стверджують, що в туфлях з високими підборами центр ваги тіла зміщується трохи вперед, а це призводить до перевантаження на пальці ніг, виникнення болів в суглобах, викривлення пальців, м’язових спазмів, появі мозолів і захворювань вен.

Ви впевнені, що вільно можете ходити на високих підборах, правильно тримаючи своє тіло. Треба навчитися правильно розподіляти вагу свого тіла, для чого спина повинна бути рівна, але не напружена, при ходьбі коліна треба обов’язково розгинати. Розраховуючи на швидку ходьбу, туфлі слід вибирати на низькому каблуці. Краще вибрати туфлі з каблуками нижче, але йти красиво. Добравшись до роботи, ви можете переодягнути свої ноги в туфлі на високих підборах. Смішно і повинно бути соромно приносити свої ноги в жертву моді і пихатості.

Якщо вам потрібні туфлі на шпильці, надягайте їх не часто, обмежте час ходіння в них кількома годинами на день. Як би вам не хотілося весь день ходити на високих підборах, це вельми шкідливо, особливо якщо протягом робочого дня вам рідко вдається присісти. Ніколи не купуйте туфлі на високих підборах, якщо, примірявши їх, ви відчули хоча б найменший дискомфорт. Причин на це небагато — або колодка незручна для вас, або каблук все-таки занадто високий. І в першому і в другому випадку доведеться змиритися і поставити їх назад на полицю, навіть якщо вони в своєму дизайні неповторні, та ще й з доступною для вас ціною. Ця покупка означатиме даремно витрачені гроші. Адже ви їх не зможете носити постійно, як би не бажали цього. Чи не вмовляйте себе, що туфлі шикарні і на них ви підніметеся на всі 10 сантиметрів.

Вибираємо жіночі туфлі та босоніжки без задника

Якщо купуєте взуття без задника, тобто «без п’яти», на високих підборах, тисячу разів подумайте, — вам цей варіант необхідний, в цьому взутті вам буде зручно, і куди ви в них будете ходити? Це сама ненадійна взуття, в якому нога може появитися.

Підошва повинна бути гнучкою і м’якою. Зігніть туфлі в руках — відчули гнучкість? Якщо підошва тонка, носити такі туфлі по кам’янистому грунті буде незручно, — ви відчуєте кожен камінчик.

Як вибрати босоніжки і туфлі на платформі

Босоніжки або туфлі на платформі. Такі босоніжки ніколи не виходять з моди, їх носять завжди, іноді на невеликий проміжок часу забувають про них, але потім знову і знову повертаються. І босоніжки, і туфлі на платформі з високим каблуком носити комфортніше, ніж без платформи. Ви ж любите високий каблук, а платформа в цьому випадку допоможе вам додати ще трохи висоти.

Comments are closed