joomla - joomla. mobizoo.ru -

На що звернути увагу при пошуку роботи

Як швидко знайти роботу, а головне — цікаву і високооплачувану? Фахівці кар’єрного порталу rabota.ua дають кілька порад:

1. Фільтруйте інформацію

На сайтах пошуку роботи і ви відразу потрапляєте під лавину оголошень про вакансії. Ні в якому разі не потрібно губитися і хапатися за все підряд. Виділіть для себе найбільш привабливі пропозиції.

Не піддавайтеся на обіцянки нечуваних і швидких заробітків, навіть якщо в назві вказана саме та посада, яка вам потрібна. Якщо потрібні якісь вкладення, виплати — навряд чи це дійсно реальна робота, швидше — чергова фінансова піраміда. Те ж саме чекає вас по оголошеннях, де не потрібно ні досвід роботи, ні спеціальна освіта — зате обіцяються золоті гори.

Шукаєте вакансії в інтернеті тоді вам слід перейти на сайт де знайдете завжди свіжі вакансії!

Вивчіть відібрані пропозиції. Перед подальшими діями, не завадить подивитися, які вимоги у інших претендентів на аналогічні вашим вакансії — так ви дізнаєтеся як співвідноситься досвід роботи, освіта і рівень очікувань по зарплаті в вашому секторі ринку праці.

2. Активно дійте

У вас є кілька виразно відповідних Вам вакансій. Значить, пора починати діяти. Розішліть резюме по кожній з них, або зателефонуйте за вказаними телефонами. Задайте питання, проявіть себе як професіонал, зацікавлений у цій роботі, створіть позитивне враження про себе. І, нарешті, домовтеся про співбесіду.

3. Розкажіть про себе

Дайте можливість дізнатися про вас тим компаніям, які воліють не афішувати факт наявності вакансій. Додайте своє резюме на декількох майданчиках в Інтернет — так ви потрапите в поле зору тих HRов, які самі переглядають сайти в пошуках перспективних кандидатів.

Comments are closed