joomla - joomla. mobizoo.ru -

Як вибрати генератор?

Перш за все, визначитися з метою покупки і умовами експлуатації. Якщо необхідний резервне джерело електроенергії для живлення устаткування невеликої потужності, для рідкісних короткочасних включенні (в момент відсутності напруги в основній мережі) то потрібен бензиновий генератор (дача, свій будинок і т.д.).
Бензинові електростанції, в основному застосовуються для живлення навантаження, потужність якої знаходиться в діапазоні 0,7-20 кВт. Як правило, вони укомплектовуються синхронними і асинхронними електричними двигунами, що мають 2-х тактний і 4-х тактний робочий режим. Бензоелектростанціі з двотактними двигунами — це агрегати для рідкого (нечастого) застосування. Такі прилади характеризуються гарантованим моторесурсом приблизно 500 годин, тому їх слід вибирати для роботи не більше, ніж на 2-3 години на добу. Більш тривала щоденна експлуатація (не менше 8 год на добу) потребують вже чотиритактний бензинову електростанцію, оснащену двигунами, які мають верхнє розташування клапанів (OHV). Для тих, кого не задовольняє і такий моторесурс, але потрібно саме бензинова модель краще звернути увагу на агрегати на базі V-образного двоциліндрового двигуна (зазвичай на 9-15 кВА).

Шукаєте де придбати генератор в інтернеті? Тоді вам слід звернути вашу увагу на інтернет-магазин http://agrus.kiev.ua/jelektrostancii-gaz-benzin.html де знайдете широкий асортимент генераторів за доступною ціною!

Якщо основний електричної мережі немає взагалі і треба забезпечити цілодобове харчування техніки, освітлення, або резервне живлення для потужних установок і енергетично ємних пристроїв, великого кол-ва електроспоживачів, а також при організації аварійного живлення критично важливих систем і устаткування на дуже тривалий час (при перебоях з електрикою), то потрібно вибирати дизельний або газовий генератор. Останній підійде при наявності на місці установки газової магістралі, або можливості використання (з міркувань безпеки) балонного газу.
Дизель-електростанції умовно діляться на дві категорії. Перша — це моделі з «високооборотними» двигунами (3000 об / хв), а друга — з «низькооборотних» приводними агрегатами (1500 об / хв). Генератори з двигунами на 3000 об / хв відрізняються підвищеною гучністю, великою витратою палива, а також меншим моторесурсом, однак при всіх цих недоліках вони мають більш дешеву вартість, тому їх краще купувати для установки далеко від житлових приміщень.
Для промислового використання найкраще підійде потужна дизель електростанція з «низькооборотним» двигуном і рідким охолодженням. Вони здатні забезпечити 24 години на добу електропостачанням виробничі комплекси, цілі заміські котеджі, або навіть невеликі господарства.

Comments are closed