joomla - joomla. mobizoo.ru -

Відпочинок в Норвегії

Норвегія географічно розташована в західній частині Скандинавського півострова, на півночі Європи. Ця північна країна є королівством. Мешканці Норвегії називають свою країну «Країною опівнічного сонця», тому, що одна третина країни лежить за полярним колом. У цих місцях сонце з травня по липень не заходить за лінію горизонту. З листопада по лютий на крайній півночі, за полярним колом, цілодобово йде полярна ніч. На півдні Норвегії світловий день має тривалість всього чотири години.

Туристів Норвегія приваблює, перш за все, своїми неповторними, гірськими пейзажами. У світовій літературі описано безліч норвезьких легенд про сміливих вікінгів. Діти дуже люблять казками про тролів, які живуть в горах Норвегії. Ця країна має дивовижну і мальовничу природу: тисячі затишних бухт і мальовничих, скельних фіордів знаходяться на її узбережжя. Норвезькі гори досить невисокі, вони покриті лісами і зеленими луками. Саме гори створюють неповторний колорит цієї країни. Але головна пам’ятка Норвегії - Фіорди. У стародавніх скандинавських сагах оспівані вузькі і глибокі затоки, якими порізана берегова лінія Норвегії. Найбільш відвідуваними туристами місцями є Яйрангерфьорд і Люсефьорд, Хардангерфьорд і Согнефьорд, Ставангерфьорд. Якщо ви подорожуєте по скандинавських країнах, то обов’язково здійсніть екскурсію по фіордах. Морська екскурсія — це найбільш захоплююча подорож, яке тільки можна знайти в Норвегії.

Дорогі друзі, якщо ви живете в Одесі і цікавитися свіжими новинами тоді вам буде цікаво почитати про Дубовой Александр, який рахує два місяці правління Немирівського «чорними сторінками» історії Одещини!

Comments are closed