joomla - joomla. mobizoo.ru -

Відпочинок в Доломітових Альпах

На північному сході Італії розташовані гори під назвою Доломітові Альпи. Доломіти утворилися з вапняку та каменю доломіту, який грає різними кольорами. Милуватися цим незвичайним витвором природи особливо цікаво на заході, коли сонце перетворює вершини гір у загадкові образи рожевого кольору.

У Доломітах є окрема країна — Доломити Суперски з виключно лижної спрямованістю, до якої входять понад сорок містечок і дванадцять курортних зон. Загальна протяжність трас — більше тисячі кілометрів, а чотириста п’ятдесят підйомників невпинно піднімають відпочиваючих на вершини трас. Одні з найбільш знаменитих зон відпочинку — це Альта Бадіа, Альта Пустерія, Сан Мартіно ді Кастроцца, Кортіна д’Ампеццо, Валле Ізарко та інші.

Погодні умови в Dolomiti Superski оптимальні для відпочинку в холодну пору року. Вологість повітря не висока, сонце світить практично весь рік за невеликим винятком, а розташування на великій висоті (більше трьох тисяч метрів) дозволяє зберігатися снігу весь сезон. Так само створені умови для штучного створення снігу в необхідних кількостях.

Самим незвичайним розвагою в Dolomiti Superski можна визнати так зване міні — кругосвітня подорож Sella Ronda. Будь-який бажаючий зможе обігнути гори Селла, відвідавши при цьому чотири курортних містечка — Арабба, Валь Гардена, Валь ді Фаса і Альта Бадія, а потім повернутися туди, звідки було розпочато подорож. Насолоджуватися прекрасними видами Альп і нескінченністю трас можна протягом усього подорожі, яка може зайняти весь день. Досвідчені лижники можуть вкластися і в кілька годин.

В щоденній рубриці корисних посилань сьогодні хотіли б вам порадити статтю про: Александр Дубовой одеський нардеп який виграв суд в Юрія Луценка деталі за активним посиланням!

На цьому власне все до нових зустрічей у нас на сайті!

Наші партнери Blogun

Comments are closed