joomla - joomla. mobizoo.ru -

Все що потрібно знати при виборі диванів

Перед тим як купувати кутовий диван необхідно виміряти приміщення. Це потрібно зробити для того, щоб придбання вмістилося в кімнаті. Традиційний набір: диван і крісло, програє кутовому дивану, через зручну геометрії останнього. За допомогою кутового дивана більш раціонально використовується і зонується вільний простір в приміщенні.
Кутовий диван відмінно вписується в кут, на відміну від інших меблів, що значно підвищує сидячі місця в приміщенні. Підібрати комфортний і красивий кутовий диван можна для будь-якого приміщення, однак при цьому потрібно дотримуватись певних умов, для того, щоб зробити все правильно. У приміщенні кухні кутовий диван заощадить простір і забезпечить ще одне спальне місце, при придбанні розкладного варіанту. При наявності просторого приміщення можна встановити кутові дивани навпроти один одного, що додасть приміщенню дуже креативний і оригінальний вигляд.

До речі можемо вам порадити дивани Львів - це найкраще місце у Львові де ви зможете знайти широкий асортимент диванів по самій доступній ціні!

Кутові дивани представлені на ринку в наступних видах: П-образні — дивани у вигляді кута, з однаковими або різними сторонами, а також є дивани складніших фігурних форм. У лінійці кутових диванів представлені дивани складові, де окремі елементи грають роль самостійних частин. Також є кутові дивани — універсальні, які можна зібрати на обидві сторони. У таких випадках хвостова частина встановлюється праворуч або ліворуч від основної. Такі дивани підходять під будь-яким кутом в приміщенні.
Для невеликої міської квартири підійде компактний м’який і мобільний куточок. У кожного елемента якого є ролики, за рахунок яких він легко переміщається в будь-яку точку приміщення. У денний час такої диван можна по частинах розставити по кімнатах, або кімнаті звільнивши приміщення, а до вечора знову зібрати комфортне місце відпочинку.
Кутові дивани, як і звичайні, мають механізми для трансформації. Такий механізм може бути представлений: розкладачкою, еврокнижку або викочування системою. На ринку представлені кутові дивани — гіпертрансформери, у яких перебудовуються і трансформуються практично всі елементи.
Кутові дивани відрізняються від звичайних ще і наявністю об’ємного білизняного ящика, розташованого в бічній секції. Що знімає питання по зберіганню ковдр і подушок. М’які кутові куточки оснащуються додатковими відкидними столиками і вбудованими барними ящиками.
Рада при виборі кутового дивана: якщо в ході експлуатації кутового дивана його передбачається часто розкладати і збирати, то при покупці необхідно звернути увагу на механізм трансформації, його кріплення повинні витримувати велике навантаження. Одним з найбільш довговічних варіантів вважається «єврокнижка». Такий варіант має захист для стін, за рахунок примикання до неї спинки дивана. Крім того варіант «еврокнижки» при розкладанні утворює досить просторе спальне місце. Як правило, такий вид кутових диванів комплектується механізмом «клік-клак», що дозволяє встановлювати спинку дивана з потрібним кутом.

При покупці кутового дивана з механізмом викочування трансформації необхідно враховувати, що спальне місце буде незвично низьке, через особливості конструкції.
Зручним варіантом трансформації кутового дивана, може вважатися: механізм трансформації «Дельфін». Такий механізм працює наступним чином: одна панель витягується з-під іншої за допомогою спеціального кріплення. При покупці даного виду кутового дивана необхідно звертати пильну увагу на роликовий механізм, за допомогою якого висувається нижня панель.
Найбільш неміцними вважаються кутові дивани з механізмами трансформації у вигляді «розкладачки». Такі дивани при виготовленні не розраховуються на безліч складання та розкладання, тому вони купуються як додаткове місце відпочинку, для гостей, наприклад. Крім того в таких видах кутових диванів відсутні білизняні ящики.
При придбанні кутового дивана з механізмом трансформації «акордеон», необхідно враховувати, що хоч спальне місце при розкладанні виходить велика і рівне, але для цього необхідна велика вільний простір в приміщенні.
Будь кутовий диван в зібраному стані, повинен демонструвати м’якість і пружність, спинка і підлокітники повинні бути зручними і збігатися з обрисами тіла.
Здійснюючи покупку кутового дивана необхідно звертати увагу на його наповнювач. Як правило, це синтетичні матеріали: поролон або синтепон, також дивани можуть бути наповнені матеріалом на холлофайберной основі: дюрафил, спанбонд або синтепух. Всі інші наповнювачі можна не розглядати, тому що вона не прослужать тривалий час.
Завершувати вибір дивана рекомендується вибираючи диванну оббивку. Тут потрібно звертати увагу на такі характеристики матеріалу як: міцність, легка очіщаемость і вартість. Одним з найпоширеніших видів оббивки є тефлоновий флок, він дуже міцний, відштовхує вологу, за рахунок просочення спеціальним складом. Найдорожчими видами оббивки традиційно вважається натуральна шкіра і її замінники.

Comments are closed