joomla - joomla. mobizoo.ru -

Складові успіху Xiaomi

Одна з головних складових успіху Xiaomi — це доступність вироблених нею смартфонів. Компанія продає свою продукцію за ціною, що не набагато перевищує собівартість. Щоб знизити витрати, більшість продуктів Xiaomi продаються виключно онлайн. При цьому, незважаючи на скромну ціну, ці китайські смартфони володіють вражаючими характеристиками.

Як же Xiaomi заробляє гроші? Більшу частину прибутку компанія одержує не від продажу пристроїв, а від продажу програмного забезпечення — в основному завдяки призначеному для користувача інтерфейсу MIUI, який передбачає безліч можливостей для кастомізації. При цьому прошивка постійно вдосконалюється — фахівці з Xiaomi поєднують вдалі ходи розробників Android і iOS, а також уважно вивчають скарги та побажання користувачів, найактивніші з яких беруть участь в тестуванні нових продуктів.

До речі, для всіх любителей цієї марки рекомендую придбати речі з їх символікою за посиланням ru-mi.com/symbol/igrushki/ тут ви знайдете широкий асортимент по самих доступних цінах в інтернеті!

Після того, як Xiaomi завоювала прихильність китайських користувачів, компанія почала поступово розширюватися. В цьому році продукція компанії почала продаватися на Тайвані, в Гонконгу, Сінгапурі та Індії, скоро вона повинна з’явитися в Росії, Туреччині, Бразилії, Мексиці і ще декількох країнах. Індія — це найскладніше завдання для Xiaomi. Справа в тому, що в цій країні є безліч виробників смартфонів. Найбільший з них — це компанія Micromax, яка продає п’яту частину всіх смартфонів. Крім того, ускладнює роботу і те, що в Індії вважається, що товари, вироблені в Китаї, неякісними, і тому багато хто воліє смартфони від вітчизняного виробника.

Comments are closed