joomla - joomla. mobizoo.ru -

Як правильно вибрати ефективний засіб від тарганів

Якщо Ви вирішили перейти до рішучої боротьби з шкідливими комахами — необхідно, в першу чергу, ознайомитися, які існують засоби боротьби з тарганами.

Сучасні засоби для знищення тарганів на увазі найрізноманітніші способи — це може бути гель для знищення тарганів, крейда, аерозоль від тарганів, пастки для тарганів і ультразвукові відлякувачі.

Який засіб від тарганів краще?

Через великого розмаїття складно виділити найефективніший засіб від тарганів. Для різних побутових умов найкращий засіб від тарганів теж буде відрізнятися. Щоб визначитися, який засіб від тарганів купити, варто ознайомитися з усіма і вибрати те, яке краще підходить для Ваших умов. Варто також дізнатися думку інших людей, що зіткнулися з такою проблемою. Для того, щоб дізнатися їх думки про те, чи допомогло їм той чи інший засіб від тарганів — відгуки стануть Вашим вірним інструментом. Дана стаття допоможе і тим, хто не знає де купити засіб від тарганів.

Крейда Машенька

Засіб від тарганів у вигляді звичайного мілка. Купити крейда від тарганів Машенька можна в багатьох господарських магазинах, це досить поширене народне засіб проти тарганів. Не можна сказати, що це потужний засіб від тарганів, але воно також сприяє їх зникненню.

Також, його зручно застосовувати, якщо напевно знаєте, що таргани потрапляють до Вас в будинок від сусідів, і необхідно відрізати їх шляху. В такому випадку, дрібному можна окреслити вентиляцію, тріщини і щілини в стінах і дверях. При нанесенні крейди необхідно креслити безперервні лінії, інакше таргани зможуть знайти «діри в обороні». При використанні крейди від тарганів, варто пам’ятати, що його дія досить недовго, і вже через тиждень таргани знову зможуть потрапити до Вас в будинок.

Засіб від тарганів Дохлокс

Дохлокс — ефективний засіб боротьби з тарганами. Як і багато засобів, воно зроблено у вигляді гелю.

Для зручності нанесення гель перебувати в шприці. Про нього існують хороші відгуки і багато хто радить Дохлокс від тарганів. Купити його також не представляється проблемою, воно досить поширене. Варто акуратно використовувати в квартирах, де є діти і домашні тварини. Засіб токсична. В цілому, досить хороший засіб, з огляду на невисоку вартість.

Також хотів би вас взяти до уваги гель пастку для тарганів і інших комах яку ви зможете знайти за посиланням: перейдите по самій доступній ціні!

Борна кислота
Борна кислота цілком заслуговує на звання «найефективніший засіб від тарганів». Причина в тому, що борна кислота — найсильніша отрута для тарганів, купити ж її можна в аптеці за дуже низькими цінами. Її дія, часто, несе смерть не тільки для отруєного таргана, але і для всіх інших, які контактували з ним. Таргани відчувають нездоланний свербіж деякий час і незабаром вмирають. Ще одна причина, по якій борна кислота — найкращий засіб від тарганів, в тому, що вона не шкідлива для людей і домашніх вихованців, і при цьому, це найсильніший засіб від тарганів.

Застосовувати борну кислоту можна найпростішим чином — просто насипати в місцях скупчення тарганів. Але, це буде досить незручно, тому що порошок рознесеться по всьому будинку. Досить зручним методом є зробити кульки з тіста, в яких буде велика кількість борної кислоти. Таке домашнє засіб від тарганів можна розкладати в будь-яких місцях і з легкістю прибирати або переміщувати. Недоліком є те, що маючи доступ до води, тарган здатний вилікувати від дії отрути. Тому, варто ретельно підготуватися і відрізати тарганам доступ до неї.

Comments are closed