joomla - joomla. mobizoo.ru -

Інтернет-магазин велосипедів Scott.ua

 

Українці активно переймають європейський досвід і масово пересідають на екологічно чистий вид транспорту. Більш того, велосипеди для прогресивної молоді останніми роками стали своєрідним трендом. Де купити цей вид транспорту, скільки він коштує і як правильно його вибирати?

Продавці зізнаються, що велосипедів дуже багато і всі вони різні. Коли покупець приходить за велосипедом, то часто доводиться пояснювати все з нуля, розповідати що до чого. Вибір такого транспорту — справа нелегка — все залежить далеко не тільки від кольору і форми, а від зростання, кілометражу велопробежек, місцевості та інших факторів. Ціни на велосипеди приблизно однакові. Однак, якщо сума за яку можна купити найдешевший велосипед назвати легко, то з дорогим можуть виникнути проблеми, такого поняття, як виявилося, не існує.

Інтернет-магазин Scott.ua -тут кожен велосипед має номер рами і гарантію (як від виробника, так і від механіка). Є велосипеди з гарантією на 6 місяців, тобто рік, а є навіть з довічною (мова йде тільки про рамі). Ціна в першу чергу залежить від його обладнання і кожної запчастини.

У магазині є велосипеди для початківців, середнього рівня (для тих, хто займається велотуризмом) і професійні (для тих хто бере участь в змаганнях, різних гонках). Ще велосипеди діляться на дорожні, гірські і комфортні.

Комфортні велосипеди призначені для спокійної їзди. Якщо ви вирішили просто спостерігати навколишню красу міста, то така модель саме для вас. На такому велосипеді дуже зручно і велике сідло, під час їзди спина знаходиться в розслабленому стані. Такі велосипеди радять літнім людям, адже вони уникають навантаження на спину.

Веломагазин представляє бренди України, Китаю, Америки, Німеччини та інших європейських країн. Чи не є проблемою знайти велосипед, який сподобається клієнту.

Тут є хороший вибір запчастин і велооборудованія: передній і задній світло, велокомп’ютери, кошики, насоси, замки, велоодяг і інші тут.

Міські велосипеди або дорожні призначені для велотуризму і їзди міськими просторами.

Всім відомі «Гірники» тут є з жорсткими рамами, що амортизує виделкою і з заднім амортизатором. Пружинні амортизатори — дешевше; повітряні і масляні амортизатори — дорожче, вони для зручності їзди підкачуються під вагу велосипедиста.

У магазині присутні моделі з різними розмірами коліс, адже велосипед можна підігнати під зростання людини. Гірські велосипеди на сьогоднішній день мають три розміри колеса, діаметром 26 см, 27.5 см і 29 см. Великі колеса дуже добре тримають швидкість, але низьким людям їх дуже важко розігнати. Жінкам радять велосипеди з малими колесами, адже представницям прекрасної половини найважливішим критерієм є комфорт. Ще маленькими колесами легше маневрувати.

Спортивні, шосейні велосипеди, розраховані для гонок, виділяються серед інших тим, що мають дуже вузькі колеса.

 

Comments are closed