joomla - joomla. mobizoo.ru -

Ваші поради з вибору кондиціонерів

Коли влітку нестерпно знаходиться в квартирі, напевно, не один раз замислювалися про установку кондиціонера. Адже й справді, таке просте пристрій здатний привести температуру в кімнаті до кімнатної, за лічені хвилини. Більшість людей звикло міркувати, що кондиціонер здатний тільки охолоджувати, але це помилка. У холодні, зимові вечори, він може зробити вашу квартиру тепліше. При виборі кондиціонера виникає безліч питань, на які звичайний покупець не знає відповідей, для цього і створена ця стаття. Для початку слід знати, що існують такі види цієї техніки: «Мобільний», «Віконний», «Спліт — система».

Мобільні кондиціонери

Даний вид можна розділити на два підвиди, до першого належать — кондиціонери, які контактують з вулицею за допомогою шланга, гофрованого. За допомогою заглушок, які вмонтовані в дверях або вікнах, цей шланг проходить через них і транспортує тепле повітря з вашої квартири. До других відносяться — мобільні спліт — системи, як правило, відмінностей між звичайною спліт — системою і мобільного майже немає, хіба що мобільні — не вимагають монтажу.

Якщо ваш вибір впав на мобільні кондиціонери, то звертайте увагу на ці правила вибору:

  • Зверніть увагу на рівень шуму роботи приладу, протестуйте його в магазині на максимальному рівні.
  • Погляньте на конденсатосборник — місце, де збирається вода. У разі, якщо він буде маленьким — доведеться кожні пару годин зливати воду.
  • Якщо вже ми говоримо про мобільні конденсатори, то звичайно потрібно звернути увагу на основний критерій — загальні розміри техніки.
До речі хороший асортимент кондиціонерів на любий смак ви зможете знайти за посилання: http://climate.land/ua/catalog/split-sistemy/ - тут ви знайдете приємні ціни за якісну продукцію з доставкою по всій Україні!

Спліт — системи

Головна особливість даного виду — наявність двох блоків, зовнішнього і внутрішнього. Завдяки великому достатку внутрішніх блоків, ви можете встановлювати їх на підвісній стелі — касетними і канальними, на стінах, підлозі та колонах, з легкістю придбати такий кондиціонер можна в магазині Ліберті Клімат, в якому представлений величезний вибір. При виборі такого обладнання слід звертати увагу на такі критерії:

  • Якщо в квартирі належить ремонт, виконайте монтаж системи до його початку. Так ви заощадите багато грошей на обробці системи.
  • Заздалегідь обміркуйте якої потужності вам потрібен кондиціонер, для цього вам потрібно знати розміри квартири і повідомити їх продавцеві консультанту.
  • Намагайтеся встановлювати зовнішній блок — на балконі, при експлуатаційних роботах ви не будите відчувати зайвий діскомфорт.Полезние поради щодо вибору кондиціонера

Віконні кондиціонери

Даний вид є найпростішим, оскільки при його монтажі не виникне проблем, навіть у самих далеких «майстрів». При покупці звертайте увагу на такі аспекти:

  • Ніколи не закривайте його шторами, тоді його робота зводиться до нуля.
  • В обов’язковому порядку ширина вікна повинна бути більше, ніж ширина приладу.
  • Ви повинні розуміти, що якщо у вашій квартирі стоять склопакети з полівінілхлориду, тоді монтаж кондиціонера може влетіти вам в копієчку.
  • Завжди тримайте дистанцію між працюючим віконним кондиціонером, приблизно 2 м.

Comments are closed