joomla - joomla. mobizoo.ru -

Знежирення нігтів перед манікюром разом з «Kodi Professional»

Сьогодні багато жінок захопилися шелаком. Щоб заощадити, вони роблять манікюр самостійно. Але якщо не знати, чим знежирити нігті перед шелаком, можна отримати зовсім інший результат, який очікувався. Через помилки при підготовці нігтя гель-лак тримається не досить довго, що доставляє масу прикростей. Щоб такого не сталося, необхідно строго дотримувати технологію нанесення.

Доречі придбати якісний знежирувач для нігтів ви можете на сайті »Kodi Professional» по самій доступній ціні за посиланням: обезжириватель для ногтей з швидкою доставкою по всій країні!

Знежирення нігтів перед манікюром

Одним з найбільш важливих етапів при підготовці нігтя до нанесення гель-лаку є знежирення і зняття надлишків вологи. Здавалося б, простий процес, але він вимагає певних знань.

Професійний підхід до знежирення
Ось перше, що слід врахувати всім модницям. Перед покриттям нігтя шелаком, як і перед нарощуванням, не слід використовувати крем для рук. Краще зовсім відмовитися від його застосування в цей день.

Друге правило. Для знежирення використовуйте тільки безворсовие серветки або лляні ганчірки. Після використання звичайних ватних дисків або вати на поверхні нігтя можуть залишитися дрібні непомітні ворсинки, через що гель почне тріскатися і відшаровуватися.

Але найважливіше в даній процедурі — правильно вибрати обезжириватель для нігтів. Сьогодні більшість фірм, що випускають гель-лаки, виробляють і засоби для очищення, знежирення і видалення надлишків вологи з нігтів. У кожної фірми свою назву для подібних рідин. Наприклад, дегідратори — це професійні розчини, що застосовуються майстрами манікюру для видалення зайвої вологи, часто ці ж кошти і знежирюють ніготь. У лінійці шелак засіб для знежирення називається Sсrub Fresh.

Не будь-яке професійне засіб підготовки нігтьової поверхні підходить для шелаку. Найчастіше покупниці плутають продукти і наносять замість знежирювачах праймер, призначений для нарощування нігтів гелем або акрилом, а потім дивуються, чому гель-лак не тримається.

Багато фірм випускають універсальні засоби, які знежирюють і видаляють надмірну вологість і підходять для більшості покривають матеріалів. Вони запобігають відшаровування біогелів, лаків і гель-лаків від нігтьової пластини, збільшують стійкість і міцність покриття, продовжуючи термін «життя» манікюру. Поважають себе виробники додають в такі розчини вітаміни для догляду за кутикулою. Чи варто говорити, що подібні продукти не тільки не шкодять вашим нігтям, але і покращують їх стан.

Comments are closed