joomla - joomla. mobizoo.ru -

Робота в Польщі

Робота за кордоном на даний момент дуже актуальна для українців у зв’язку з ростом цін і низьким рівнем зарплат. Досить багато людей вибирають Польщу. Це єдина країна Євросоюзу, де українці можуть працювати офіційно, отримавши робочу візу. Такі країни як Канада, Німеччина, Чехія та інші не особливо потребують робочої сили з України, тільки якщо ви не видатні вчений, володієте будь-небудь незвичайної спеціальністю або маєте хороший досвід роботи за професією. Якщо це так — вчіть мову і в путь!

В Польщі ж можливо знайти роботу без знання мови і досвіду роботи. Це можуть бути вакансії на складах, фабриках, заводах, на аграрних полях. Роботи багато і працювати треба, а зарплата для середньостатистичного українця висока. Слід врахувати, що виїжджаючи до Польщі на заробітки, приступаючи безпосередньо до обов’язків, потрібно буде не «клеїти дурня», а працювати. А для того, щоб поліпшити своє резюме і розраховувати на підвищену оплату, слід підучити мову. Поки триває оформлення документів, пройдіть курси польської мови. Ці навички не тільки підвищать вашу цінність як працівника, а й дозволять скоротити час на адаптацію на новому місці. Для більшості українців вивчення польської мови не складе труднощів, тому що наші мови схожі і багато слова звучать дуже однаково, яке значення сказаного можна зрозуміти за змістом. Ваша робота в Польші — це реальний спосіб фінансово допомогти своїй родині, вивчити, одягнути дітей, зробити ремонт, оновити машину і багато іншого, і звичайно ж, отримати безцінний трудовий досвід в Європі.

У трудових мігрантів після офіційного робочого стажу понад 2 роки є можливість подати документи і оформити карту поляка. Маючи карту поляка, Ви будете мати практично такі ж права, як і особи, які мають польське громадянство.

Прийнявши рішення змінити своє життя, і поїхати заробляти гроші в Польщу, більшість наших співгромадян звертаються в агентства, яких у зв’язку з попитом, зараз дуже багато. Однак, будьте уважні — зараз існує безліч аферистів.

Comments are closed