joomla - joomla. mobizoo.ru -

Корисні поради для гри в CSGO gambling

Багато користувачів стіма і зокрема Counter-Strike: Global Offensive хоча б раз чули про так званої рулетці, де можна виграти різні внутрегіровие ітемов.

Першим кроком потрібно проаналізувати безліч майданчиків, щоб відрізнити липу від нормального контенту. Ми радимо при виборі csgo gambling sites http://csgowolf.net зручно як на CSGODOPE. Так як там гарантується чесна гра за рахунок шифрування MD5. У просунутих користувачів однозначно відразу ж відпали подальші питання з приводу безпеки ігрового процесу. Для недосвідчених же людей пояснимо в двох словах: сенс хешу MD5 полягає в тому, що ніхто навіть адміністратори і модератори сайту не знатиме, кількість квитків на момент закінчення раунду, іншими словами ніхто, крім пані фортуни не зможе вплинути на результат гри.

Як правильно робити ставки?

Після вибору майданчика, можемо сміливо приступати до гри, попередньо не забувши зайти на сайт за допомогою steam-профілю. Для успішного результату на вищезгаданій рулетці необхідно обдумано вкидати свої скіни. Варто відзначити факт, що шанс виграти є завжди незалежно від загальної цінності вашої ставки. Однак важливим є підвищення ймовірності перемоги при підвищенні якості (іншими словами вартості) спорядження, яке Ви поставили. При цьому не рекомендується відразу зливати всі ваші раркі. Ми рекомендуємо помірність і обережність, але не через чур. Має сенс поставити, наприклад, три або чотири предмети якості common і одну-дві рідкісні речі. Не забувайте ставити дублікати.

Воля до перемоги

На легку перемогу розраховувати немає сенсу, однак статистика (і особистий досвід) говорить, що виграш починається після третього або навіть четвертого разу, тому не впадайте у відчай, якщо з першої спроби вам не випав Dragon Lore. Варто пам’ятати, що його ціна майже досягає 1000 $, так що в будь-якому випадку ви не особливо втрачаєте при програші, зате якщо отримаєте перемогу окупите свої мізерні вкладення в сотні разів.

Ну і наостанок, хотілося б нагадати майбутнім гравцям в рулетку про помірність і здатності вчасно зупиниться, а також про необхідність зважувати свої рішення.

Comments are closed