joomla - joomla. mobizoo.ru -

Все що потрібно знати про автокрісла

В зв’язку з автодизайнерів стає очевидно, що батьки стараються брати з собою дітей в дальні або короткі поїздки. Але в дорозі може трапитися все, що хочеться, і щоб захистити себе та своїх дітей, рекомендуємо, щоб дитина їхала автомобілем у дитячому автокрісло. Тут, звичайно ж, виникає проблема, яка кабіна купує купу, наскільки він хватить, які види автомобільних крісел бувають. Якщо у вас немає часу розбиратися з усіма новинками, то найпростіший спосіб ознайомитися з останніми, буде телефонувати в компанію Автопапа, телефон якого можна знайти за посиланням https://avtopapa.ua/ і швидко себе ідеальний варіант .

Як підібрати комфортне і в той же час безпечне кресло для дитини?
Начинати пошук крісла потрібно правильно, т.е. обращая внимание на группы, число которых не превышает четырех. К примеру, для тих малышей, вік яких не перевищує 12-15 місяців, ідеальним рішенням з боку батьків стане придбання креселів 0 і 0+ груп. Кресла — це сильно сказано, швидше за все, вони нагадують люби, в яких малыші розміщуються на половині і виключно проти або перпендикулярно руху. Додаткові внутрішні широкі ремені безпеки надійно гарантують, що в результаті сильного фронтального удару діти все одно залишаються на місці.

Для більш розумних дітей віком до 7 років прийнято купувати крісла 1-2 груп. Своїми конструктивними особливостями і зовнішнім виглядом вони вже повністю схожі на дорослі версії крісел, тобто вони відрізняються зручною формою, комплектуються підголовником і більш досконалими ремнями безпеки. Має ще один відтінок — крісло 2 групи обладнені додатковою задньою спинкою, яка необов’язково легко регулюється по росту дитини. Другими словами, як тільки дитина підросте, купуй кресло 3 групи не доведеться — достатньо буде правильно відрегулювати вищесказаним спинку!

Для старших дітей, т.е. віком до 12 років і вес яких не буде перевищити критичних 36 кг, краще брати моделі, які прийнято називати бустерами. Вони відрізняються феноменально високою міцністю, мають додаткові підлокотники, а діти в них вже пристегнуться власними, тобто  ремнями безпеки.

Вибирати крісло в магазині обов’язково потрібно з дитиною. Це майже те ж саме, як купити його взуття. Тож є дитя в ньому обов’язково повинно посидіти, батьки — пристебнути його ремнями безпеки і якщо йому дійсно буде комфортно, замки і кріплення повинні працювати, то у цьому випадку розумно купити крісло.

Comments are closed