joomla - joomla. mobizoo.ru -

Як відкрити бізнес з Китаю

На перший погляд, розібратися в цьому складно. Подібний бізнес і справді не проста справа, але ретельно підготувавшись і приклавши належні зусилля, можна почати заробляти непогані гроші.

Перш за все, необхідно розібратися в мінуси і плюси, оцінити свої шанси на успіх.

Плюси: ексклюзивність товару, величезний вибір товару, постійний зв’язок з продавцем, низька вартість.

Мінуси: очікування доставки, відсутність можливості особисто оцінити товар.

В даний час люди вважають за краще домовлятися з продавцем-посередником. Це дає гарантію на відповідність товару очікуванням і на швидку доставку. Правда, на початковому етапі завжди є ймовірність зіткнутися з недобросовісним посередником.  До речі що стосується доставки з Китаю, тут ми можемо вам порадити компанію http://ukr-china.com/ яка перевірена часом а також сотнями клієнтів!

Організація бізнесу з Китаєм ведеться 3 способами:

  • Торгова точка;
  • інтернет магазин;
  • точка і інтернет-магазину.

Для початку з нуля краще за все підійде другий варіант. Це позбавить від необхідності орендувати приміщення, наймати співробітників, і возитися з великою кількістю документів. Але зареєструвати магазин все ж слід. Схема роботи невибаглива: купується набір товару, проводиться його доставка, ціна підвищується, товар продається. Буде потрібно не менше 2 місяців, щоб окупити витрати і розвинути свій бізнес.

Не обов’язково орендувати склад, щоб зберігати товар. Можна замовляти його вже після отримання замовлення від покупців.

Щоб імідж не падав, і кількість споживачів росло, а не зменшувалося, потрібно повертати бракований товар і доглядати за якістю товару. Поганий товар не потрібен нікому, і незадоволений покупець з великою ймовірністю вимагатиме повернути йому гроші.

Необхідні етапи для розвитку бізнесу:

  • вивчення бізнес-моделі;
  • підрахунок ресурсів;
  • вибір категорії товару;
  • пошук постачальника;
  • отримання товару і його продаж.

Що стосується способів уникнути контакту з ненадійним постачальником, їх є декілька. Слід почитати відгуки про нього, і вивчити сайт постачальника. Якщо тут все чисто, і ім’я домену зареєстровано не пару днів назад (в такому випадку, краще відмовитися від співпраці, незважаючи на вигідні умови), можна попросити у чоловіка за підозрою в обмані, скан реєстраційних документів. Важливо, щоб рахунки для внесення грошових сум належали самій компанії, а не її співробітникам.

Якщо компанія не має власну поштову службу, це також повинно насторожити.

Comments are closed