joomla - joomla. mobizoo.ru -

Перелінковка сторінок: Що це таке і як правильно її робити

Сьогодні пропоную поговорити про такий важливий процес, як внутрішня перелінковка сторінок сайту що це таке і чому вона така важлива. Почну з того, що вона має на увазі проставлення посилань на сторінках усередині сайту, за якими користувачі будуть переходити з однієї сторінки на іншу. Правильно продумана і реалізована перелинковка сторінок дозволить рівномірно розподілити кількість посилань усередині сайту. Все це зробить сайт більш авторитетним в очах пошукових роботів. Завдяки чому ресурс займе місця в перших позиціях пошукової видачі. Зверніть увагу! Контрольний вагу сторінки або Pagerank залежить від того, скільки саме посилань на конкретну сторінку проставлено на інших сторінках сайтах. Домогтися гарного результату в просуванні сайту завдяки правильній простановке внутрішніх посилань щодо просто. Головне, знати основні принципи перелинковки, про які розповім нижче. До речі якщо ви шукаєте компанію як може допомогти вам в даній проблемі тоді вам слід відвідати сайт: https://webbranding.com.ua/ тут ви знайдете те що вам потрібно по самій доступній ціні!

Перелінковка сторінок сайту що це — я вище коротко вже розповів. Але давайте більш детально розглянемо, для чого вона потрібна і яких результатів дозволить досягти.

Підвищення зручності використання сайту — тобто, юзабіліті. Наявність внутрішніх посилань дає можливість користувачеві краще орієнтуватися на ресурсі, бачити схожі за тематикою статті та матеріали.

Зверніть увагу! Наявність посилань мотивує користувача кликати по ним. Він пускається в своєрідну подорож по сайту. В результаті — відвідувач «зависає» на ньому і проводить багато часу. Що позитивно оцінюють пошуковики.

Перелінковка сторінок дозволяє істотно поліпшити структуру сайту, що позитивно оцінять пошукові роботи. Зазначу, що при оцінці ресурсу пошукові роботи обов’язково оцінюють Рівень вкладень (УВ). Тобто, скільки кліків потрібно зробити, щоб потрапити на конкретну сторінку. У головної сторінки — цей показник дорівнює 1. Якщо потрібно зробити один клік, щоб перейти на конкретну сторінку — УВ дорівнює 2. Чим вище показник УВ, тим довше сторінку роботи будуть індексувати. Грамотна перелінковка дозволить знизити УВ.
Раціональний розподіл динамічного і статичного ваги сторінок. Думаю, ви розумієте, що у кожної сторінки сайту свій статичний вага. При наявності посилання на іншу сторінку, вона передає частину свого статичного ваги. Також це дозволяє передати частину динамічного ваги. Все це має безпосередній вплив на остаточну позицію сторінки в пошукових системах.

Зверніть увагу! Таким чином, ви зможете вивести в ТОР пошуку конкретну, найбільш важливу для вас сторінку.

Comments are closed