joomla - joomla. mobizoo.ru -

Технологія затірка швів керамічної плитки

Розшивання швів — це операція із затірки спеціальною сумішшю швів між покладеною плиткою, яка необхідна у фінальній частині роботи майстра-плиточника. Саме на цьому етапі будуть чітко видно всі похибки (якщо вони є) укладання плитки.

Навіщо потрібно затирати шви?

Затирка швів плитки дає можливість усунути незначні відколи на торцях кахлю, а також трохи вирівняти загальну візуальну картину. Крім своєї декоративної функції, затертий шов — це дуже практично. У проміжки між плиткою не потрапляє пил і сміття, а прибирання підлоги / стін стане набагато простіше.

Також розшивання для швів виконує функцію гідробар’єру (затиральна вологостійка суміш) у ванній, душовій, кухні або туалеті. У цих приміщеннях висока вологість і ризик потрапляння води або водяної пари на поверхню. Постійне намокання шва може привести до утворення грибка і цвілі, які можуть поширитися під саму плитку. Щільно затертий шов з правильно підібраною сумішшю повністю виключає таку ситуацію.

До речі можемо порадити хороший інтернет-магазин в якому ви знайдете доступні ціни на широкий спектр будівельних матеріалів http://budkom.kiev.ua

Вибираємо матеріал для затирання швів
На сьогоднішній день магазини будівельних матеріалів можуть запропонувати безліч затирочних сумішей на будь-який смак, ситуацію і гаманець. Варто звернути увагу, що затирка (її ще звану, фуга) досить недешева, а ціна буде залежати не тільки від популярності виробника, але і від призначення, кольорової палітри, фасування.

Серед величезної кількості брендів можна назвати:

  • Kiilto;
  • Mapei;
  • Ceresit;
  • Anserglob;
  • Baumit;
  • Mira.

Вибір кольору затірки швів керамічної плитки — справа особистих уподобань, але, в основному, вибирають на тон темніше самої плитки. У продавців-консультантів є роздруківки зразків з різними відтінками сумішей, прикладаючи до плитці які, можна вибрати потрібний колір.

Як правило, затирочні суміші продатются в запаяних поліетиленових пакетах (мішках) або пластикових відерцях. Фасовка в середньому від 1 до 5 кг. Витрата суміші від 0,2 до 1 кг / м2. Така розбіжність у витраті обумовлена ​​габаритами плитки (товщина, площа) і шару клею, а також шириною міжплиточних шва.

Затірку для швів необхідно вибирати в залежності від типу приміщення і експлуатаційних характеристик (гідроізоляція, для підвищеної вологості, для теплої підлоги, морозостійкості).

Comments are closed