joomla - joomla. mobizoo.ru -

Поради вибору жіночих гольфів носків

Які шкарпетки вибрати жінці? Зазвичай вважається, що жінки повинні носити тільки колготки або панчохи, але це далеко не так. Зберегти ноги в теплі і красі одночасно часто неможливо. Після того як я консультувала жінок з питань іміджу, стало зрозуміло, що жодна клієнтка навіть не має уявлення про те, які шкарпетки вдягати.

З колготками зрозуміло — вони повинні бути тільки чорного, або тілесного кольору, але як бути якщо дрес-код дозволяє жінці одягати кросівки, кеди, черевики? На наші ноги часто задивляються чоловіки, і іноді саме шкарпетки стають деталлю, яка псує весь стиль та імідж стрункою красуні або пристрасної спокусниці. Нижче я перерахую всього 3 простих правил, якими повинна керуватися кожна жінка.

До речі в інтернет-магазині http://kolgot.net/noski-golfy_ukorochennye ви можете знайти широкий асортимент по самих доступних цінах!

Правило №1. Шкарпетки повинні бути тільки однотонні.

Це правило характерно і для жінок і для чоловіків. Залиште свої шкарпетки-зайчики, полосочки, стрілочки і ін. Для користування суто в домашніх умовах. Як для чоловіків, так і для жінок правило одне — тільки один тон. Також не повинно бути ніяких написів і малюнків на видимій частині носка (халяву).

Зараз майже всі світові виробники перейшли на вишивку-написи або одного кольору (це дозволяє відрізнити підробку), на підошві ступні або взагалі відмовляються від неї.

Правило №2. Абсолютно неприйнятні кольору.

Існують кольору, які абсолютно неприйнятні. Наприклад, колір сірості виглядає досить брудно, а тому повинен бути виключений з вашого гардеробу назавжди.

Люди будуть думати, що у вас не сірий, а сильно забруднити білий носок, тому враження відразу буде неприємним. Також потрібно позбутися від коричневих, бордових і т.п. відтінків. Вони теж не несуть ніякої позитивної забарвлення.

Правило №3. З джинсами ви повністю вільні у своєму виборі.

Звичайно керуються трьома положеннями, які допоможуть вам підібрати потрібний колір. Перше — це колір вашого взуття, шкарпетки можуть бути контрастні видимої частини, можуть зливатися з нею, деякі дами намагаються підбирати колір шкарпеток, виходячи з внутрішнього кольору вашого взуття, наприклад кросівок. Це дуже корисно, тому що навіть при сильному потовиділенні внутрішня частина взуття ніколи не забрудниться, а навіть, якщо забарвиться, це не буде помітно.

Comments are closed