joomla - joomla. mobizoo.ru -

Поради вибору колясок

Яку коляску вибрати? Перед тим, як починати вибирати «свою» модель серед тисячі варіантів, визначитеся, які її функції і параметри для вас необхідні, а які — скоріше, приємне доповнення.

Розмір спального місця Якщо ви купуєте коляску влітку або навесні, то чим габаритні вона буде, чим краще: так дитина зможе вільно ворушитися, і йому не буде жарко через близько посаджених боковин коляски. Якщо ж ви шукаєте коляску на осінь-зиму, то краще брати модель більш компактну, так як вона зможе захистити дитину від вітру і холоду. Але пам’ятайте, що малюк повинен бути в комфорті навіть взимку, коли він лежить в колясці в ковдрі і одязі. На жаль, багато імпортних коляски не розраховані на наші суворі зими, тому діти в теплій об’ємної одязі в пів року вже можуть не вміщуватися в люльку.

До речі якісну коляску придбати ви можете за посиланням: yoya купить по самій доступній ціні!

Вага коляски Після родом мама ще достатня слабка, щоб всюди тягати за собою важку коляску. Як зрозуміти, що її вага вам не підходить? Перед покупкою обов’язково повозитися її в магазині, спробуйте підняти коляску, моделюйте можливі ситуації, які можуть очікувати вас на вулиці. Часто порожні коляски здаються легкими, але коли вдома ви кладете туди малюка в одязі і особисті речі, вона виявляється непідйомною. Так що розумно буде ще в магазині покласти в коляску сумку або важкий предмет, щоб зрозуміти, скільки вона буде важити з дитиною. Вага коляски, який виробник вказує на упаковці, дуже часто не відповідає дійсності. Цифра може бути великий, а коляска легкої і зручної, і навпаки!

Оббивки салону Влітку вибирайте коляски тільки зі світлим салоном, адже темні відтінки тільки притягують промені і малюкові буде дуже жарко. З тієї ж причини для теплої пори року не підходить і кожзам. Краще вибирати оббивку, виконану з дихаючих, натуральних тканин, які не зможуть викликати алергічної реакції або подразнення шкіри крихти. Крім того, всі частини оббивки повинні бути знімними, щоб їх можна було прати, а зовнішня тканина — відштовхувати вологу.

Подвійний навіс Подумайте, чи потрібен вам подвійний капюшон на візку. Його нижній шар зазвичай виконаний у вигляді сітки, щоб в спеку у дитини була додаткова вентиляція.

Колеса Стійкість коліс — дуже важливий аспект, який потрібно враховувати при виборі коляски для новонародженого. Моделі з широкими подвійними колесами вважаються стійкими, а з маленькими — насилу заїжджають на тротуар. На стійкість також впливає вид шин. Надувні шини майже не ковзають і забезпечують більш плавний рух. Але якщо ви живете в місті, то це ковзання буде ледь помітно, а ось проколоти надувну шину набагато легше, ніж звичайну. Крім того, за надувними колесами потрібно регулярно стежити і підкачувати їх насосом. Перед покупкою не забудьте виміряти ширину колісної бази у вас під будинком і ширину ліфта, щоб коляска без проблем в нього містилася.

Comments are closed