joomla - joomla. mobizoo.ru -

Геморой у чоловіків

Геморой у чоловіків зустрічається набагато частіше, ніж у жінок. Причому така тенденція зовсім не пов’язана з особливостями чоловічого організму, просто представники сильної статі менш уважні до свого здоров’я і рідко звертаються при перших ознаках захворювання до фахівців. Крім того, чоловіки частіше схильні до важких фізичних навантажень, а також мають шкідливі звички і не стежать за своїм харчуванням.

Симптоми геморою у чоловіків — це дискомфорт, біль, свербіння і печіння в задньому проході, відчуття неповного випорожнення прямої кишки, виділення крові під час дефекації, запори та інші неприємні відчуття, пов’язані з утворенням гемороїдальних вузлів. Чим раніше буде виявлено перераховані симптоми і призначена адекватна терапія, тим більше буде шансів позбутися від цього підступного захворювання.

До речі можу вам порадити сайт www.helpo-hemor.com.ua де ви знайдете багато корисної інформації стосовно вирішення даної проблеми!

Чоловік геморой є варикозне зміна кавернозних вен прямої кишки і / або анальної області, внаслідок чого утворюються гемороїдальні вузли. Найбільш схильні до цього захворювання чоловіки у віці від 30 до 50 років. Але, на жаль, геморой зустрічається у юнаків і навіть дітей.

Також потрібно відзначити те, що у чоловіків геморой в основному виявляється на пізніх стадіях, коли вже присутні ускладнення. Хворі не поспішають звертатися до фахівця при перших ознаках хвороби: то чи через сором, то чи через упевненість, що можуть впоратися з проблемою самостійно.

Причини захворювання

В основі розвитку геморою лежить дві причини — дисфункція судинного апарата аноректальної області і слабкість м’язів прямої кишки.

У підслизовому шарі прямої кишки і під шкірою анальної області розташовані кавернозні тільця, які складаються з гемороїдальних вен.

Різні негативні фактори призводять до втрати тонусу стінок венозних судин, внаслідок чого порушується баланс між припливом і відтоком крові з гемороїдальних вен. Зазначені судини не справляються з покладеною на них навантаженням, в результаті цього вони переповнюються кров’ю, а їх стінки розтягуються і деформуються з утворенням гемороїдальних шишок.

При відсутності своєчасного лікування гемороїдальні вузли збільшуються і починають випадати через анальний кільце назовні. Це відбувається через дистрофічні зміни в поздовжньої м’язі прямої кишки, яка не може більше утримувати гіпертрофовані кавернозні вени всередині ректального каналу.

Comments are closed