joomla - joomla. mobizoo.ru -

Як підібрати купальник під свій тип фігури

При виборі купальника варто враховувати свій тип фігури, вага і цветотип. За кольором можна легко підібрати купальник, по вазі і типу фігури все набагато складніше і потрібна допомога для правильності вибору. У цій статті ми допоможемо вам правильно підібрати для себе купальник. До речі можемо вам порадити класні купальники раздельные по самі доступній ціні в інтернеті з швидкою доставкою по всій країні!

1. Модельєри виділяють п’ять типів жіночої фігури: «яблуко», «пісочний годинник», «груша», «перевернутий трикутник» і «прямокутник». Дівчатам з фігурою «пісочний годинник» можна надягати будь-які купальники і експериментувати з кольором і візерунками.

2. Якщо у вас фігура типу «груша» то необхідний купальник, які врівноважить верхню і нижню частину тіла. Для цього можна придбати купальник з зав’язками на шиї і підтримкою грудей пуш-ап Добре, якщо купальник буде яскравою верхньою частиною і темним низом, це візуально приховає різницю цих частин тіла. Це правильно підходить, як для закритих, так і роздільних купальників. А ось витребеньок, зав’язок та інших декоративних елементів варто уникати.

3. Дівчатам з типом фігури «хлопчик» або «трикутник» потрібно намагатися вибирати такий купальний костюм, який візуально створить ілюзію вигинів і плавних ліній. У купальнику повинні бути принти, рюші, різні декоративні елементи, якщо ви хочете купити роздільний купальник. А якщо вам потрібен закритий варіант, то він повинен бути з вирізами, драпіровками і кольоровими вставками. Дуже підійдуть «прямокутникам» купальники з шортиками.

4. Якщо у вас тип фігури «перевернутий трикутник», то виберіть купальник з темним верхом і низом з яскравим забарвленням. Всі декоративні елементи повинні бути внизу.

5. Дівчатам з фігурою «яблуко» добре підійдуть купальники з глибокими вирізами, і рюшами вгорі і внизу. Прекрасно будуть сидіти купальники з темними вставками на талії.

Comments are closed