joomla - joomla. mobizoo.ru -

Все що потрібно знати про безпечний секс

Звичайно, в сексі безпека — понад усе. Але вона не повинна заважати отриманню задоволення. У пошуку різноманітність у відносини пари пробують незвичайні способи — від нових позицій, і місць для утіх, до застосування іграшок, а також незвичайних кондомів.

Під час заняття сексом вони взаємодіють з чутливими зонами і додають відчуттів. Розташування вусиків по всій довжині кондому може відрізнятися у моделей, що дає можливість знайти конфігурацію, яка максимально підходить обом партнерам. Подібні прийоми покликані посилити збудження.

Все більше виробників додають в свою лінійку нестандартні моделі — від наявності шипів, вусиків і кульок на кінці і забезпечені запахом і смаком, пофарбовані в різні кольори, світитися в темряві до наявності продовжують і анестезуючих властивостей. На сторінках нашого магазину НАЗВА представлена ​​продукція заводів, які для виготовлення використовують тільки високоякісний натуральний гіпоалергенний латекс, а також на всіх стадіях виробництва здійснюється контроль технології та якості продукту.

До речі хотів би вам порадити хороший інформаційний портал www.medpravda.com.ua де ви знайдете багато корисної інформації стосовно вашого здоровя!

Вибираючи нестандартні варіанти, ви можете ознайомитися з властивостями і характеристиками, побачити на фотографії що вони собою представляють ще до здійснення покупки. В описах обов’язково вказується матеріал і характер лубриканта.

Подібна делікатна продукція вимагає не тільки детального ознайомлення для того, щоб зробити правильний вибір, але також спокійної обстановки, що не завжди можливо в аптеці, в присутності третіх осіб. До того ж, завдяки анонімності покупок ніхто не дізнається про ваш вибір — крім вас і партнера. Всі замовлення доставляються в непрозорих пакетах, на яких немає позначок про відправника та внутрішньому вмісті за вказаною в заявці адресою. Якщо конверт доставляє кур’єр, він не обізнаний про те, що знаходиться всередині нього.

Якщо, підбираючи презервативи з вусиками, ви не можете визначитися тільки по опису від заводу — виробника, то відгуки наших замовників зможуть доповнити картину. Кожен покупець магазину може залишити свої враження про свій досвід застосування бар’єрної контрацепції.

Comments are closed