joomla - joomla. mobizoo.ru -

Все що потрібно знати про йогу

Йога — це щось більше, ніж фітнес, її не можна прирівнювати до модних спортивним віянням, це багатовікова традиція, що збереглася до наших часів в первозданному вигляді. Заняття йогою підходять для людей з різним світоглядом, практики йдуть на користь усім без винятку, кожен знаходить в ній перевага для себе.

Вплив йоги на здоров’я людини досліджувався на сучасному рівні, лікарі з точністю стверджують, що практики допомагають людям із захворюваннями серця, атеросклерозом, діабетом і астмою. Йога регулює основні функції життєзабезпечення — артеріальний тиск, терморегуляцію, дихання, серцебиття, а також свідомість. Перед тим, як записатися на класи з йоги, необхідно засвоїти кілька фактів про ці практиках. До речі можем овам порадити матеріал: йога на дому від компанії ЕШКО!

Зайнятися йогою ніколи не пізно

Йога дуже обширна і багатогранна, її пізнання передбачає вивчення великих обсягів інформації. Однак, ніхто не повинен думати, що він перейшов віковий бар’єр і займатися йогою тепер занадто пізно. Практики йоги будуть корисними для людини будь-якого віку, верхньої вікової межі не існує.
Нерідко людей бентежать усвідомлення того, що можуть робити зі своїм тілом досвідчені йоги, спливає відлякує думка про те, звичайна людина ніколи не дійде до такого рівня. Йога не є змаганням, ті речі, які здатні зробити майстра йоги або ваші майбутні товариші по залу не мають ніякого відношення до ваших здібностей. Йога — це вдосконалення самого себе, а не спроби перевершити кого-то.

Навіщо йога потрібна саме вам?

В першу чергу для здобуття балансу між роботою нервової і ендокринної системою, від нього залежить робота всіх інших систем організму. Йога розвиває зв’язок між тілом, духом і розумом, вона дає енергію на позитивне сприйняття самого себе і навколишньої дійсності, робить мислення умиротвореним, але при цьому пильним. Практики мають велике значення для людей з низьким больовим порогом, вони вчать правильно реагувати на стрес, заспокоювати себе за допомогою розслаблення м’язів і правильного дихання.  Йога допомагає перемогти біль і надає розслабляючу дію.

Чи можуть займатися йогою негнучкі люди?

Класична йога підрозділяється на кілька напрямків, це Хатха, йога Віньяса, Шивананда, Айенгара, силова йога, відновлювальні напрямки і інші. В цілому ці напрямки використовують понад тисячу асан, але основними будуть тільки 84 з них. Кожна з базових асан може бути адаптована під будь-яку людину, в тому числі і під того, хто не відрізняється гнучкістю. Відсутність гнучкості — це не виправдання для ігнорування йоги, навпаки, це привід розвивати здібності свого тіла.

Як часто потрібно займатися йогою?

В аспекті впливу на тіло йога являє собою формат тренувань, тому заняття повинні бути регулярними. Практики повинні проходити 2-3 рази в тиждень, перед кожним заняттям повинна проходити розминка. Для підготовки тіла до практики використовують біг на місці і динамічні вправи на розтяжку, правильна розминка відкриває шлях в світ йоги.

Що потрібно брати з собою на заняття йогою?

Список необхідних для йоги речей мінімальний — килимок, зручна форма для практик, пляшка з водою і рушник. Деякі вважають за краще займатися в напульсники, щоб забезпечити підтримку зап’ясть, але багато обходяться і без них. Одяг для йоги може бути будь-який, головне, щоб вона не викликала дискомфорту. Думати з приводу шкарпеток і взуття не буде потрібно, так як йогою традиційно займаються босоніж.
Ще до відвідування першої практики потрібно думати про йогу, як про інструмент для поліпшення власного життя. Для того, щоб принести користь, йога повинна стати частиною способу життя з регулярними практиками без пропусків.

Comments are closed