joomla - joomla. mobizoo.ru -

Кібербезпека Вашого будинку

Вступ

Кілька років тому забезпечення кібербезпеки будинку було дуже простим; більшість будинків мали тільки бездротову мережу і кілька комп’ютерів. У наш час технології зробили крок далеко вперед і стали частиною нашого життя, від мобільних пристроїв і ігрових приставок до домашніх термостатів і навіть холодильників. Ось деякі кроки щодо забезпечення кібербезпеки будинку.

До речі купить систему безопасности ви можете за посиланням по самій доступній ціні з швидкою доставкою!

Бездротова мережа

У більшості будинків є так звана бездротова мережа (Wi-Fi). З її допомогою пристрою з’єднуються з інтернетом. Більшість бездротових мереж контролюються роутером, або виділеної точкою доступу в інтернеті. Принцип роботи цих пристроїв однаковий: вони транслюють бездротові сигнали; пристрою в вашому домі використовують ці сигнали для зв’язку. Безпека вашої бездротової мережі є одним з ключових компонентів захисту вашого будинку. Ми рекомендуємо наступні кроки:
Змініть пароль адміністратора вашого роутера або бездротової точки доступу в інтернет, встановлений за замовчуванням. Аккаунт адміністратора дозволяє вам конфігурувати вашу бездротову мережу.

Переконайтеся, що мережею користуються тільки люди, яким ви довіряєте. Налаштуйте настройки мережі, що забезпечують надійний захист. В даний час найкращий захист — протокол WPA2. При активізації даної опції, бездротова мережа буде запитувати пароль для підключення до мережі. Після встановлення з’єднання, весь обмін даних в мережі буде зашифрований.

Доступ до мережі слід захистити сильним і надійним паролем, який відрізняється від пароля адміністратора. Вам слід ввести цей пароль всього один раз, ваші пристрої збережуть його і будуть підключатися автоматично.

Більшість бездротових мереж надає можливість створення виділеної мережі для гостей, до так званої Гостьовий Мережі. Дана опція дозволяє користувачам підключатися до інтернету, але інші пристрої, підключені до вашої домашньої мережі, їм недоступні. При підключенні гостя до мережі переконайтеся, що використовується протокол WPA2 і мережа захищена унікальним паролем доступу.

Не знаєте, як слідувати перерахованим кроків? Уточніть у вашого інтернет провайдера або вивчіть інформацію на їхньому сайті, ознайомтеся з інструкцією до роутера або бездротової точки доступу або пошукайте інформацію на відповідних сайтах.

Comments are closed