joomla - joomla. mobizoo.ru -

Еротичний масаж: що потрібно знати

Одним із способів прояву любові можна назвати масаж. Він може бути приємним бонусом після важкого робочого дня або солодкої прелюдією перед п’янким сексом. Безумовно, можна з’єднати воєдино два види масажу, доставивши тим самим максимальне задоволення своєму партнеру. Адже крім фізичного розслаблення, людина може отримати і емоційний.

 До речі можемо Вам порадити хороший салон «Горячий Шоколад» в якому ви можете знайти багато послуг по самій доступній ціні!

Масаж здатний не тільки розігріти ваше тіло, але і почуття, більш того, еротичний масаж далеко не завжди закінчується сексом. Часом одне лише дотик здатне як порушити пристрасть, так і навіяти блаженний сон. Залежно від того, якого ефекту ви хочете досягти, потрібно вибирати техніки масажу і відповідний антураж.

Тепла кімната, неспішна тиха музика, різні масажні креми і масла допоможуть навіть самому недосвідченому масажиста справити приємне враження. Майте на увазі, що даний процес не терпить різких рухів і стрибків температури. Щоб ваш партнер занурився в світ солодкої млості, розітріть долоні, і тільки теплими долонями починайте поступальні рухи уздовж тіла. Не мовчіть, супроводжуйте кожен рух голосом. Якщо ви націлені на продовження банкету, не скупіться на поцілунки.

Пам’ятайте, що у всьому потрібен баланс: не зациклюйтеся довго на одній частині тіла і не масажуйте тільки одну руку. Нехай тепло розтікається по всьому тілу, а не по конкретній ділянці. І хоча масаж називається еротичним, він не націлений на стимуляцію лише статевих зон. Не поспішайте з переходом до них, нехай ваш партнер насолодиться загальним відчуттям задоволення, він щось розуміє, що найприємніше ви залишили на потім.

Не забувайте, що після масажу людині потрібен невеликий відпочинок, тому, якщо ви не хочете на цьому закінчувати, плавно припиніть масаж. І тільки після невеликої перерви, коли відчуття і емоції трохи охололи, відновіть процес з явною акцентуацією на інтимній зоні. Залежно від того, хто лежить перед вами, використовуйте ті чи інші способи швидкого збудження. Для жінок підходить масаж області живота і лобкової зони, для чоловіків — масаж внутрішньої частини стегна.

І наостанок, маленька порада для тих, кому роблять масаж: не бійтеся повністю розслабитися і віддатися моменту, адже саме такою є мета даного масажу. Не поспішайте з відповіддю масажем, так як ваше тіло розслаблене, і надовго вас не вистачить, а масаж не терпить недомовленості. Найкраще влаштувати окремий сеанс масажу для партнера, в якому ви зможете проявити власний креатив (ну або підглянутий в інтернеті).

Comments are closed