joomla - joomla. mobizoo.ru -

Поради з вибору смартфону

Купівля флагманів
У придбанні просунутих моделей від великих брендів дійсно є сенс. У них використовуються передові технології, їм забезпечена проізводітельская підтримка. Свіжі версії операційної системи Android спочатку виходять для флагманських моделей і лише потім для бюджетників. Apple регулярно оновлює iOS і робить систему доступною для всіх пристроїв незалежно від року випуску.

Але, на жаль, не все так гладко. Недавні новини про те, що Apple навмисно уповільнює роботу старих телефонів, щоб змусити людей купувати нові, засмутили багатьох шанувальників компанії. Якби справа стосувалася iPhone 4 або iPhone 5, які вийшли досить давно, воно навряд чи б привернуло багато уваги. Однак під роздачу потрапили iPhone 6, що вийшли всього лише 3 роки тому. 3 роки — не такий вже і великий термін для життя смартфона. Незважаючи на те, що з тих пір мобільні технології пішли далеко вперед, багато людей як і раніше задоволені своїми iPhone 6 і не збираються міняти їх. З боку Apple було негарно підводити тих, хто продовжує користуватися хай не топової, але досить потужною за сьогоднішніми мірками моделлю.

Google також намагається змусити своїх користувачів обзавестися новим Android, але надходить інакше. Смартфони старше двох-трьох років просто перестають отримувати оновлення операційної системи. Наприклад, непоганий апарат Google Nexus застряг на Android 7. Його оновлення до вісімки (і вже тим більше до дев’ятки) не передбачається.

До речі придбати смартфон по доступній ціні ви можете за посиланням smartmobis.net.ua/catalog/smartfony на сайті придставлений широкий асортимент від популярних брендів!

Купівля бюджетників
Оскільки навіть флагманів не гарантована довічна підтримка, можна прийти до справедливого висновку, що витрачатися на дорогий мобільник немає сенсу. Замість нього краще придбати щось подешевше. Таким чином, через пару років, коли його поновлення припиняться, ви зможете придбати ще одну доступну високопродуктивну модель.

Є більш ніж достатньо людей, які все ще користуються Samsung Galaxy S5 або iPhone 4. І вони цілком задоволені, якщо, звичайно, у них немає бажання грати в ресурсомісткі ігри. В цьому і суть: вибір смартфона повинен грунтуватися не на тому, що він вміє робити, а на тому, що ви особисто від нього хочете. У століття високошвидкісного зв’язку і потужних процесорів велика частина часу, проведеного в смартфоні, як і раніше йде на електронну пошту, листування та соціальні медіа. Щоб виконувати ці операції з комфортом, не потрібно витрачати $ 1000..

Статус — це не все в житті
Якось так вийшло, що новий iPhone або Galaxy S став символом добробуту і високого становища в суспільстві. За винятком таких речей, як розпізнавання особи за технологією FaceID і сканування райдужної оболонки, все інше можна отримати від смартфона за $ 300-400. Наприклад, LG G Vista 2 оснащений 13МП-ної основної і 5МП-ної фронтальної камерами, 1080p Full HD дисплеєм і 8-ядерним процесором. Зараз він коштує менше $ 200. На практиці замість одного iPhone X ви можете придбати п’ять штук LG G Vista 2.

Comments are closed