joomla - joomla. mobizoo.ru -

Які труби краще використовувати для приватного будинку

Якість виконання опалювальної системи приватного будинку залежить від матеріалу, який використовується для її монтажу. Раніше для опалення використовували тільки металеві труби. Хоча вони і міцні, але піддаються корозії і відрізняються дорогим монтажем. Сучасні виробники розширили асортимент труб і сьогодні пропонують клієнтам не тільки металеві труби з оцинковки або міді, а й пластикові з поліпропілену і «зшитого» поліетилену. До речі можемо вам порадити хороший інтернет-магазин де ви знайдете широкий асортимент труб для будь яких цілей тут http://www.planetaplast.com/katalog-tovara/polietilenovye-truby/ з швидкою доставкою по всій країні!

Металеві труби

Труби з металу не бояться підвищення температури, міцні, зносостійкі і в цьому їх основна перевага. Але, купуючи такі вироби пам’ятайте, що вони складно гнуться (для робіт знадобиться трубогиб), також потрібно буде нарізати різьблення і герметизувати стики.

У продажу є труби таких видів:

мідні: легко обробляються і гнуться, мають привабливий зовнішній вигляд, тому їх можна монтувати без «маскування». Крім того, вони мають невелику вагу, тривалий термін експлуатації (виробники заявляють, що мідні труби прослужать 100 років), не накопичують солі, їх не потрібно фарбувати. Мають вироби і мінуси: високу ціну, складності в монтажі, а також обмеження щодо застосування деяких опалювальних приладів. Так, наприклад, дешеві і популярні сьогодні алюмінієві радіатори не можна монтувати з такою системою;
оцинковані: вироби не іржавіють, не вимагають частої фарбування. З мінусів: дорога ціна, наявність великої кількості стиків;
з чорного металу: чи не найпопулярніший вид труб. З плюсів відзначимо низьку вартість. Недоліки матеріалу: шорсткість поверхні, тому в таких трубах швидко відкладаються солі, вони схильні до корозії і їх періодично потрібно оновлювати — фарбувати.

Пластикові труби

Для монтування опалювальної системи в котеджах і будинках сьогодні повсюдно застосовуються пластикові труби. Вони мають гладку поверхню, тому в таких виробах не відкладаються солі жорсткості, вони не іржавіють. Крім того, пластикові труби легко обробляються, і не вимагають нарізки різьблення. Але вони схильні до деформації. Користуються попитом труби з поліпропілену. Їх переваги:

  • демократична ціна;
  • спрощений монтаж;
  • надійність конструкції;
  • можуть з’єднуватися з елементами, виконаними з інших матеріалів;
  • не накопичують солі.

Труби не гнуться, тому в місцях з’єднання потрібно буде ставити фітинги. Також потрібно пам’ятати, що поліпропілен плавиться і не переносить зовнішнього термічного впливу.

Міцними і легкими в монтажі вважаються труби, виготовлені із зшитого поліетилену. Вони надійні, мають естетичний зовнішній вигляд. Але в процесі установки знадобиться спеціальне обладнання. Така продукція — це хороший варіант для системи «Тепла підлога». Доцільно її застосовувати і там, де потрібно монтувати цілісний шматок.

 

Comments are closed