joomla - joomla. mobizoo.ru -

Що таке проект EOS?

Проект EOS — це різновид програмного забезпечення, яке представлене інтегрованими блокчейн-технологіями і можливістю здійснення горизонтального і вертикального масштабування додатків, що функціонують на принципах децентралізації. Розробники EOS домоглися такого результату завдяки створенню особливої ​​конструкції, яка імітує операційну систему. На базі цієї операційки можна створювати різні додатки. При цьому використання EOS дозволяє вам оперувати обліковими записами, базами даних, застосовувати аутентифікацію, опції асинхронного зв’язку і планування для роботи з розробки додатків на величезній кількості кластерів або ядер центрального процесора. Особливості EOS, якщо укласти їх в буквально кілька слів, полягають в застосуванні блокчейн-технологій для забезпечення масштабування з частотою до декількох мільйонів операцій в секунду при виключенні використання плати. Цей проект дозволяє розробникам неймовірно швидко і за спрощеною схемою створювати і оптимізувати додатки децентралізованого типу.

До речі можемо вам порадити також почитати статтю про EOS Максима Полякова  тут https://sovzond.ru/press-center/news/gis/4108/

Кому ж світ повинен бути зобов’язаний за можливість використання функціоналу такого інноваційного проекту? Розробники EOS представляють компанію Block.one. Організація звільнена від відповідальності асоціацією Кайманових островів. Основна діяльність проекту спрямована на побудову програмного забезпечення — в команді EOS трудяться фахівці, які співпрацюють з консультантами з різних точок планети, що дозволяє ефективно фокусуватися на проблемах бізнес-класу і розробляти дієві рішення з інтеграцією технологій блокчейн в систему.

Comments are closed