joomla - joomla. mobizoo.ru -

Поради з вибору квартири в новобудові

Вирішивши купити квартиру в новобудові, людина повинна врахувати безліч нюансів: юридичний статус житла, форма договору, розташування майбутнього будинку, інфраструктура житлового комплексу, поверх і планування обраного об’єкта і багато іншого. Експерти ЖК «ИНТЕРГАЛ-БУД» склали 5 головних рекомендацій, які варто враховувати, вибираючи житло в новобудові.

Кожен покупець має певний бюджетом, тому, в першу чергу, квартира в новобудові Києва повинна відповідати наявним у розпорядженні фінансів. Далі фахівці рекомендують дотримуватися певного алгоритму.

1. Визначтеся з типом житла На ринку нерухомості Києва сьогодні можна купити не тільки квартири, але й апартаменти. Головний плюс останніх — вони на 20-30% дешевше квартир. Однак даний формат відрізняється від традиційних квартир своїм правовим статусом і реєструється як нежитлове приміщення, а значить прописатися в апартаментах буде не можна. Крім того, на апартаменти не поширюються податкові пільги і відрахування, через що в змісті вони обходяться трохи дорожче, ніж квартири в Києва.

2. Вибір потрібного поверху Поверховість, як ніякий інший критерій вибору квартири, як і раніше оповитий стереотипами і міфами з минулих епох житлового будівництва. Почнемо з того, що житла на перших поверхах більше не зустрінеш в столичних новобудовах, тому найнижчий житловий поверх — це другий. Ніяких проблем з вогкістю, шумом або запахами з вулиці там не буде, плюс поломка ліфта не обернеться трагедією. Однак і верхні поверхи, в тому числі, останній, нічим не гірше. Сучасні технології будівництва виключають протяги і протікання, а ліфтове і інше гучне обладнання, яке зазвичай розміщують на горищі, надійно звукоізольовані.

3. Підберіть планування Покупцям сьогодні пропонують два основних типи планування: класичний і європейський. Класична планування квартири в Києва передбачає окрему кухню. Нехай і невелика, але окрема зона для приготування їжі все ще знаходить своїх прихильників. За європейськими стандартами кухня і вітальня об’єднані в один простір, але має окремі спальні. Такий варіант дозволяє розділити гостьову і хазяйську зону, піти від проблеми тісного простору для прийому гостей або використання не призначених для цих цілей спалень.

4. Вирішіть, чи потрібна вам оздоблення від забудовника Сьогодні на ринку новобудов і Києва, як і в інших регіонах, все ще переважають проекти з чорновою обробкою, в яких квартири передаються власникам без оздоблення стін і ремонту. Це дозволяє придумати власний дизайн, але ремонт коштує не дешево, та й терміни заселення зсуваються. Тому все більшою популярністю користуються квартири з оздобленням від забудовника. Наприклад, в столиці частка таких об’єктів складає приблизно 16%. Дизайн буде не унікальним, зате ремонт від девелопера обійдеться на 20-30% дешевше, і відсвяткувати новосілля можна буде відразу послід введення будинку в експлуатацію. Нерідко зустрічається і проміжний варіант: предчістовая обробка або «white box» (від англійського — «біла коробка»). В даному випадку забудовник зводить міжкімнатні перегородки, розводить комунікації по квартирі, вирівнює стіни, проводить підготовку статі. Покупцеві залишається зробити косметичний ремонт.

5. Вивчіть інфраструктуру житлового комплексу У сучасних проектах забудовники часто передбачають власну інфраструктуру. Чим більше за своїми масштабами проект, тим більша ймовірність, що в ньому з’явиться власний дитячий сад, школа, поліклініка і паркінг. Однак нерідко забудовники замовчують про те, що соцоб’єктів будуть вводитися на пізніх стадіях будівництва і першим новоселам ЖК доведеться їх чекати можливо не один рік. Уточнюйте цю інформацію заздалегідь. Крім того, говорячи про паркінгу, дізнайтеся кількість машино-місце в ньому і число квартир в проекті. В ідеалі їх співвідношення має бути 1: 1, і чим ближче до цього показника, тим краще.

Comments are closed