joomla - joomla. mobizoo.ru -

Аерокосмічна компанія Noosphere Максима Полякова

Аерокосмічна компанія Noosphere Ventures зараз відновлює свою діяльність з розробки та впровадження сучасних систем в ракетоносії, які здатні швидко та економічно доставляти в космос різні супутники. Сьогодні Макс Поляков має контрольний пакет акцій даної компанії і планує продовжувати діяльність в раніше обраному напрямку. За даними сайту https://ain.ua/tag/maksim-polyakov , компанія буде займатися своєю діяльність на основі EOS Launcher під новим торговим брендом. Особливості роботи компанії На сьогодні в компанії працює велика кількість висококваліфікованих фахівців, які мають тривалий за часом досвід роботи в аерокосмічній галузі.

Основа діяльності компанії полягає в розробці найновіших технологій, які допоможуть створювати економічні та максимально ефективні ракетоносії. Вони зможуть доставляти на орбіту нашої планети різноманітні вантажі. В основному, створення ракетоносіїв ґрунтується на передових технологіях, які дозволять виводити на орбіту нові супутники різного призначення в найкоротші часові терміни. При розробці передових ракетоносіїв повністю враховується минулий досвід при створенні транспорту для супутників.

У перспективі, компанія планує займатися і різними іншими проектами, які відносяться до сучасної аерокосмічної галузі. При цьому, компанія на постійній основі розробляє додаткові механізми і системи, які зможуть в помітному ступені здешевити процес виробництва і запуску ракетоносіїв в космос.

Comments are closed